Készülék vásárlás

Picot én is majdnem rendeltem, mire kaptam ezt a Swag2 - t. Ebben sem csalódtam. Lényeg az, hogy a cserélhető akkusokban mintha a chip is minőségibb lenne. A beépített akkus mod-ok, amiket hazavágtam, mind eléggé gagyik voltak, lehet, hogy csak nálam? Egy jófajta a klón kazánt még itt az adok-veszek - ben is találhatsz magadnak olyan 5 - 8 ezer körül, kb ami már számomra is megfizethető volt. A huzalokról érdemes mindent elolvasni, én is mimt sok más a kanthallal kezdtem, de nekem a Ni80 clapton a legjobb, másoknak az SS316. Kinek a pap, kinek a papné. Egy guriga huzal kb. egy tíz millis aroma ára, azon sem érdemes spórolni. A vattázásnak is inkább a hogyanja számít, mint az, hogy milyen vatta? Nekem a gyógyszertári steril még jobb, mint az ilyen, vagy olyan vape vatták. Tessék csak belevágni, és próbálgatni. Mindennél van jobb, és még jobb, aki nem próbálja ki, az nem tudja meg. És olvasgasd minél többet a @Vaperina_Kinga blogjait, mert abban mindenről van valami írva.Sokan onnan tanultuk meg az alapokat. Jó vapelést!

5 kedvelés