Készülék Vásárlás

Sziasztok.

Nem rég vásároltam egy készüléket. Csak sajnos olyan hibába estem amibe nem kellett volna . Ez pedig az, hogy semmi utánanézés nélkül megvettem .
Az eddig megnem nevezett készülék pedig :
Aspire X30 rover
Első amatőr tapasztalataim alapján megvagyok vele elégedve. De mégis kíváncsi lennék a tapasztaltak véleményére. Ha valamit rosszul irok le vagy akármi akkor az azért van, mert nem vagyok még teljesen tisztában a fogalmakkal. :slight_smile:

1.8 Ohm ellenállású porlasztóval van szerelve gyárilag. Azt olvastam ha kisebb az ellenállás akkor magasabb hőfok és több gőz. Mi a legkisebb ellenállású porlasztó amivel működőképes a gép? Több gőzt szeretnék egy picivel . Tudom ez több tényezős játék. De nem lenne hátrány tudni is ezeket a tényezőkét pontosan… :slight_smile:

Van rajta Watt és Volt szabályzás.
2 között mi a különbség? És mi az optimális beállítás? Van amire külön érdemes figyelni ? Jelenleg 15W használom.

Előre is köszönöm a segítséget.

2 kedvelés

Szia

https://liquidhall.com/aspire-nautilus-x-kazanbetet

Alul látod 4 féle van hozzá. Érdemes venni mindegyikből 1-1 darabot és játszani vele, hogy melyik jön be a legjobban. A 0.6 kéri a legtöbb wattot és ad több gőzt, de az akksi kevesebbet fog menni vele.

Egyébként kezdő szettnek kiváló választás az aspire nautilus család, szóval nem lőttél mellé ezzel. De basszus 1600 forint egy ilyen pori? Jézus. :grin:

6 kedvelés

Szia Gergő!

Az egyszerű válasz a kérdésedre, hogy a legoptimálisabb setup az ami a legjobban bejön Neked.
A szubjektivitás már csak ilyen…
A részletes megfejtéshez viszont megtaláltad a legjobb helyet, csak nézz körül az oldalon és nem sokára “vape-perfekt” leszel…

Alapfogalmak és folyadékok:

…és minden más a WIKI fül alatt.

1 kedvelés

Szia István.

Köszönöm megnyugtató válaszod.
Mindenképp szerzek be belőlük. Mondjuk az akksival nem igazán vagyok megelegedve. 13 Watton használom és elég sűrűn kell tölteni (10 óránként kb). Benne van a pakliban , hogy az újdonság erejével bír még és csak én használom túl sokat. :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm válaszod ! :slight_smile:

1 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.