Kérés/kérdés

Sziasztok. Először is köszönöm hogy itt lehetek.
Másodszor kezdtem egy aio one-al,aztán lett egy veco one plusz,mert hát nagyobb aksi,több lötyi.Hát nem lettünk barátok.
Gondolom az inkább DL az meg nekem nem jött be. Most lett egy gtx one,ami szuper. De nem tudom mennyire számít hány wattra van állítva. Nem értek hozzá. Mit kellene tapasztalnom ha alacsony, vagy ha magas .
Már rengeteg oldalt,linket,cikket,olvastam,de nem látom át.
Légyszí gyújtsatok fényt a sötétben :grinning:
Előre is köszönöm.

Szia!
A porlasztó dobozán vagy a porlasztón van egy ajánlott tartomány, amik között érdemes a wattot állítani. Kezd az alján, és érezni fogod, hogy neked mikor a legjobb az íz, hőmérséklet, gőz.
De ha itt rákéresel, rengeteg topic van már az oldalon konkrétan a gtx one-al kapcsolatban.
Ha túl alacsony, se íze, se gőze, ha túl magas, akkor forró a gőz, és pik pakk kuka a pori

2 kedvelés

Szia!
Klasszikusan két fajta porlasztót szoktak használni a One-ban.
Az egyik 0,8 ohm-os, melynek 12-20 W-os működési tartomány az ajánlott.
A másik az 1,2 ohm-os, melyet 8-11 W-ig ajánlott használni.
Én még a régi One-os időszakomban 0,8 ohm-osat használtam kb. 14 W-on, de ha nem jönnek az ízek, tolhatod fentebb is. Én is így tettem.

2 kedvelés

Köszönöm szépen. Akkor jatszom vele.:grinning:

1 kedvelés

Most így van beállítva.
Nekem jobb így az íz is,és nem süt.
Ezzel kárt teszek benne,vagy így is jó.

1 kedvelés

Úgy látom 0,8-as porlasztó van benne. Nem, kárt nem teszel, de talán kevesebb lesz a gőz, talán az íz is. De, ha fentebb zongoráztál, és így a legjobb Neked, használd így bátran, az akku biztosan tovább fogja bírni. :slight_smile:

3 kedvelés

Egyáltalán nem magas a Watt. Én a 0.8hoz anno picit magasabbra állítottam, de ha neked úgy jó az íz, akkor tökéletes :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Igen ez a 0.8 ohm os.
Akkor ha nem ártok neki, megnyugodtam.:wink:
Nekem már 12 nél is sütött.

2 kedvelés

Fura, hogy meleg volt. Esetleg, ha van hosszabb drip tip otthon, próbáld meg azzal magasabb teljesítménnyel, hátha az lesz a tuti.

3 kedvelés