Kérdezz meg minket az utcán, ha valami érdekel

Itt olvashatod Norbert sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Egyszer volt, máshol is volt… mindenki ismeri : a cigarettát! 18 évesen szoktam rá de nem azért mert kényszerítettek, hanem mert az én döntésem volt! Volt idő mikor abba is hagytam vagy 1 évig biztosan, de sajnos a társaság meg az események vissza rugdostak a sötét oldalra! A kutya fáját, mi? Teltek múltak az évek, majd eljutsz arra a pontra, hogy : sokba kerül, büdös, bla bla… De valahogy nem érdekelt, tudjátok! Volt példa, hogy villamoson jött rám a köhögés, de nem azért mert lenyeltem egy bogarat, vagy akármit! Kellemetlenül erősen köhögtem, de valahogy az embereket ez nem érdekelte annyira, csak bámultak…vicces… Nekem mondjuk nem volt az! Időugrás… Már érezted Te is, hogy szuszogsz, nehezen megy az oxigén a tüdődbe, gyengének érzed magad és stb… Egy idő múlva már elgondolkozol, hogy valamit tenni kellene, ugye? Nővérem jóvoltából megismertem az e-cigit!

Megvettem az első szettem itthon mindennel amivel kellett, de sajnos döcögősen ment a történet! Beléptem egy csoportba ahol olvasgattam, majd egy idő múlva kérdeztem is! Sok hasznos infót kaptam, hogy mit meg hogyan kell/szabad, és egyebek! Az átszokásról : borzalmas volt, maradjunk ennyiben. De erősebbnek tartottam magam! Meg minden csúnyaság eszedbe jut miközben át akarsz térni… DE, hogy ne keljen át köhögjed magad a túlvilágra… 1-2 korty üdítő/víz majd slukk! Ez az infó jól jött volna annó! Így lassan 2 év elteltével már 0-ás nikotin tartalommal élek 3 hónapja! Sok mindent lehet mondani a villanybagóról, de azt nem, hogy káros! Kapok levegőt, SOKKAL JOBBAN érzek szagokat, a náthán kívül más bajom nem volt. ergo nincs hattyúk halála, és hidd el, tök jól érzem magam de sorolhatnám még! Tudom hosszúra sikerült meg már unod és fáj a szemed is de a lényeg, hogy kérdezz meg minket az utcán ha valami érdekel, mert nem ember húson élünk!

A történetet beküldte :

Sulyok Norbert


Borítókép : Futurity.org

3 kedvelés