Élvezem a gőzölés nyújtotta örömöket

Itt olvashatod Norbert sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Sziasztok! Az én történetem 2018 elején kezdődött, amikor meg vettem életem első e-cigijét ami egy Joyetech Ego Aio volt, amit először csak próbálgatás szintén kezdtem használni, de sajnos nekem nem vált be. A fordulatot az életemben az hozta amikor az unokaöcsém komolyabb e-cigijét kipróbáltam. Abban a pillanatban tudtam hogy nekem egy ilyenre, vagy ehhez hasonlóra lenne szükségem. Megvásároltam egy Geekvape Aegis Legend modot és egy Zeus tankot amit használni kezdtem. Az analóg cigi mennyiségét egyre jobban csökkentettem, pedig 2 vagy 3 doboz elment egy nap folyamán. Ez addig ment amíg el nem jutottam arra a szintre, hogy egy haverokkal való sörözés közben azt nem mondtam, hogy adjanak egy szál rendes cigit és annak elszívása közben rendesen rosszul éreztem magam és elnyomtam, azzal az indokkal hogy nekem ilyen többé nem kell!

2018 november 3.-a óta nem gyújtotta rá és élvezem a gőzölés nyújtotta örömöket. Azóta nincs köhögés, nincs az, hogy reggel felelek és hörög a tüdőm és s.t.b. dohányzással járó tünetek. Sokkal jobban érzem magam! Az már csak ráadás hogy nem büdös, ezáltal én sem vagyok az és hogy a lakásban is nyugodt szívvel lehet használni mégsem lesz irdatlan cigaretta szag. Életem legjobb döntésének tartom hogy át tértem az elektromos cigarettára. Sajnálatosnak és felháborítónak tarom, hogy szerény kis hazánkban ennyire korlátoznak minket Vapereket és hogy ennyire háttérbe szorítják annak és hozzá tartozó alkatrészek árusítását. Egyenesen borzasztó az, hogy még a dohányboltokban sem értenek hozzá. Köszönöm a lehetőséget hogy ezt leírhattam és hogy csatlakozhat önökhöz egy jó ügy érdekében.

A történetet beküldte :

Fodor Norbert


Borítókép : Esquire

3 kedvelés