Állandóan azon agyaltam, hogy le kell szoknom

Itt olvashatod Norbi sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Sziasztok! 13 év dohányzást követően álltam át e-cigire, immár több mint 6 éve. Aktív dohányosként az átállás előtti k.b. egy évben elég rosszul kezdtem érezni magam, minden reggel krákogtam, rengeteg köpet távozott, szúrt a mellkasom, sípolt a tüdőm. Ha, egy nagyobb bevásárlást követően kettő nagy táskányi áruval felmentem a második emeletre elkezdtem fulladni, elhagyott az erőm. Állandóan azon agyaltam, hogy le kell szoknom.

Kipróbáltam a rágót, de nem jött be, a tapasztól rosszul éreztem magam, enyhe szédülés és hányinger. Egy barátom egyszer csak felhívott 2013. Augusztus 20.-án, hogy hallottam e az e-cigiről, persze fogalmam sem volt még akkor, 31.-től már e-cigi, sima kezdő Ego szettel, 18mg-os dohány alapú liquidekkel. Nehéz volt az első hónap, mert a társaságban ment a cigi és nagy volt a kísértés,de mindig sikerült felülkerekedni.

A második hónap elején elképesztő módon kezdett tisztulni a tüdőm, nem szeretném részletezni, förtelmes volt amit felköhögtem. A közérzetem rohamosan javult, az ízérzet, illatok, szagok, nem sípolt a tüdőm, teljesen elmúlt a mellkasi szúró fájdalom. Visszagondolva az elmúlt évekre, sokkal kevesebbet volt légúti megbetegedésem és csak pozitív hatását tapasztaltam a hagyományos cigarettához képest. Köszönöm, hogy leírhattam!

A történetet beküldte :

Norbi

Borítókép: henryford.com