Kérdés berserker v2 mini

Persze találtam többet, de a legrövidebbet igyekeztem ide betenni. Ez is csak egy apró szeletkéje a teljes egésznek, csak gondoltam, valahol, ha talán csak futólag is, de érdemes megemlíteni. Mivel többeknek, nem csak Ivettnek, de nekem sem volt teljesen világos képem arról, mire szolgálnak ezek az “izék”? :smiley:

4 kedvelés

Jól tetted. :smiling_face_with_three_hearts:

Írok már ide,hogy ki hogyan használja ezt a berserkert hanyas afc próbáljam majd vajon bele tenni mtl re?:thinking:1,4 legyen alatta vagy az 1,2 vajon.2 vagy 2,5 mag legyen vajon kinek hogy adja jobban?:wink:

2.5magon ni 80 5karika,mikor hogy volt kedvem 1.2 vagy 1.4 betéttel használtam​:smiling_face:vatta épphogy pár szál lógjon le úgy volt a legjobb nekem nem kell megtömni

3 kedvelés

ni80 28 ga coil ugye @Zolika :wink:

1 kedvelés

Igen csak az vált be a 28ga bármelyikből

5 kedvelés

Szia Zolika! :slightly_smiling_face:

No ilyenkor vagyok bajban,amikor így van meghatározva,hogy mennyi is az annyi? :thinking:
Ebben benne van a két fél tekerés is,vagy azok még külön hozzájönnek?

2 kedvelés

Úgy elvileg 6 ha ugyanarra néznek a lábai​:smiling_face:az olyan 0.8 Ohm körül kellene legyen kb

4 kedvelés

Oké,köszönöm szépen,így már érthető. :wink:

3 kedvelés

De ugye az attól függ hogy szereted​:grin:0.7-1ohm körül szoktam általában tekergetni

2 kedvelés

Off:
Kár,hogy nincs fekveröhög szmájli. :slightly_frowning_face:

2 kedvelés

Ebből a miniből,még nem sikerült a “legendásan” jó ízeket kicsalogatnom,de most kipróbálom amit írtál Szabolcsnak is :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

én most tekertem meg 2 tankot ugye a kizokut meg a merlint is de már a berserkerhez nem volt kedvem de lehet később meg csinálom,csak még azt nem tudom mire fogom rá rakni kevés a mod ithol ami meg van
mind foglalt​:sweat_smile::blush:

3 kedvelés

Lassan nekem is bővítenem kell a gèpparkot. :smiley:
Milyen gáz már,hogy két modra három tankom van. :sweat_smile:

6 kedvelés

Én már meg sem szólalok :rofl::rofl::rofl:

5 kedvelés

Csöndben figyelek le vagyok maradva nincs vissza térítésem… :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Mert nem rendeltél a kici kínai barátainktól :rofl::rofl::rofl:egy próbarendelés ?

1 kedvelés

Mert náluk nem ér semmit a visa kártyám… :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

@Ivett szia​:slightly_smiling_face:
Megkérdezhetem,hogy végül vettél-e minit és,ha igen,akkor milyen afc-ket kaptál hozzá?
Vagy akinek van mini,tőlük is kérdezem​:slightly_smiling_face:

Én már csak párban vásárlók :joy:

Vagyis csak vásároltam, mert ugye már nem. :grin:

7 kedvelés