Dvarw afc csere

Hol tudnék hozzá venni afc-t?Árulnak még,azt olvastam, hogy az új széria nem kompatibilis a régivel.

Szia! Elvileg (az oldalt olvasva így értelmezem) ezek jók az első széria és az FL-hez is abban az esetben, ha 22mm-es és ha eredeti.

3 kedvelés

Már nincs meg a műanyag doboza Sajnos,sem a papírjai.Nem tudom mióta vannak klónok,de ezt a tankot 2017 végén,2018 elején vettem.

Itt megpróbálhatod ha van megfelelő neked,és szállítanak hozzánk pár nap alatt.

4 kedvelés

Amióta létezik Dwarv RTA azóta klónozzák is. Ha eredeti akkor közelebb vagy a megoldáshoz Zolika linkjével. Vagy a gyártót is megpróbálhatod, bár furán fogalmaznak az oldalukon. Ha klón akkor pedig Aliexpress esélyes lehet. Nekem is onnan volt anno.

3 kedvelés

Köszönöm a segítséget,még egy kérdés mtl-hez mekkora az ajánlott?Ne akarok mindegyikből venni.Megpróbálnám nagyobbal is,mint amit adtak hozzá gyárilag.Ha kell róla fotó,csak holnap.Most melózók

Gyárilag 1.2-vel érkezik,nekem elég,de létezik 2*0,6 =0,84

3*0,6=1,04

2*0,8=1,13

3*0,8=1,38

2*1=1,41

2*1,2=1,69mm
Kitartás,kevés munkát,sok pénzt :smiling_face:

4 kedvelés

Köszönöm meglesz.Az a fránya 3 műszak.

Sziasztok.
Tegnap megjött a rendelt 1.5-ös afc.Ma volt időm , kicsereltem a tankban.Jelentem nagyban sokat javult a helyzet.Most SS huzal van benne,2,5-ös magon.Ellenállás 1.04. Sokkal,de sokkal jobb lett. Nincs homlokhorpasztás, nincs dry hit, jobb a léellátás.:thinking: Ezt mondjuk nem értem, de örülök neki Sokkal jobb ízeket produkál.:grinning:.
Holnap kipróbálom 2-es magra tekert dróttal is.
Mindenkinek köszönöm szépen a segítséget.
Szép estét kívánok mindenkinek.
Én megyek éjszakára dolgozni :rage:

6 kedvelés

Pont a napokban vettem meg tőlük az utolsó elérhető mtl fl rta-t :smiley: kíváncsian várom a különbséget e között és a v1 klón között.