Kellemes meglepetés!

Nagyon sokszor ér negatív megszólás az elektromos cigaretta miatt.
Ezeket fel se szoktam venni bár elmérgelődök, hogy miért itélkeznek olyan felett amit nem ismernek…
DE ma reggel munkába jövet egy idős 80 körüli bácsi megállított megjegyezte milyen kellemes illata van (azhads elixires kentucky) és érdeklődve kedvesen kérdezgetni kezdett az elektromos cigarettáról.
Majd ezzel a mondattal engedett tovább:
Nagyon örül, hogy van alternatív megoldás a dohányzásra.
Nekem ez nagyon jól esett főként mert egy olyan korosztálból volt ez az ember akik nagyon makacsok ilyen dolgokban.
Nektek volt hasonló pozitív élményetek ezzel kapcsolatban?
(Ha volt ez a téma akkor bocsánat) :slight_smile:

8 kedvelés

Velem sajnos még nem történt ilyen pozitívum, bárcsak…! Persze a sok szúrós tekintet főleg munkahelyen dohányzóba vagy éppen az útcán, koncerten, stb annál inkább. Nem ismerik nem tudják hogy működik, de ítélkeznek. Persze ezek mind hiszékeny emberek és inkább hisznek a médiának mintsem a saját szemüknek. Ilyenek az emberek, nincs mit tenni.

Hu hát ezt raktározd el szerintem. Sajnos nem valószínű, hogy hamarosan újra tapasztalni fogsz ilyet. De ne így legyen! :slightly_smiling_face:

Megmondom őszintén irigykedem mert szerintem mindnyájan egy ilyet szeretnénk már végre átélni. :slightly_smiling_face: Egy ilyet, hogy kedvesen és érdeklődően közelítsenek felénk. Ez hatalmas öröm lenne! :slightly_smiling_face:

Ebből látszik, hogy nem reménytelen a dolog. Én nagyon drukkolok, hogy minél többen és minél többet tapasztaljunk ilyeneket. :slightly_smiling_face:

Sajnos én mindig az ellenkezőjét tapasztalom. Még mindig olyan misztikus dolog a gőzölés sokak számára. Főleg akik dohányoznak… na tőlük rendszeres, hogy milyen büdös meg ne mérgezzem őket ezzel stb stb :confused: amikor elkezdem mondani, hogy hogyan tudnának változtatni akkor lenézően röhögnek kb tisztelet a kivételnek…

Na de ez a téma nem erről szól be is fogom :zipper_mouth_face: inkább. Örülök, hogy van ilyen is és remélem jönnek még hasonlók! :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Remélem én is, hogy lesz mégbilyen mindenkinek kívánom :slight_smile:
De engem is kívántak már a pokolba és hasonlók.
Remélem elérjük az elfogadást.
Egyébként nem tudnak elnyomni minket és a sok támadás erősebbé tesz mindannyiunkat mert összekovácsolódunk lásd ez az oldal.
Kószönóm, hogy itt lehetek! :slight_smile:

3 kedvelés

Szia! Hasonló élményben még soha sem volt részem sajnos. 1-2 munkatárs megjegyezte hogy jó az illata de azon kívűl semmi több. Még mindig az az általános hogy félnek tőle mármint a gőztől vagy ahogy ők nevezik füst…DL tankból dől rendesen és nem nem igazán tudom szabályozni hogy merre menjen :smiley: Azért ez nem olyan mint a cigarettafüst hogy kifújod aztán 2 masodperc múlva már nem látod és szerintem ha ez sem lenne látható akkor nem zavarná az embereket a környezetemben.

2 kedvelés