Kék Multifilter vs Kék Vaporesso

szia,az asszony 12w hajtja a gtx one t semmi folyás eddig neki.1,2 ohm regular porit raktam bele neki de nagyon szereti a kis készüléket egy pár napja vettem neki.:wink::grinning:Ja és 1 lyukon van a levegő neki.

4 kedvelés

Örülök, ha hasznosnak találtad a hozzászólásomat és biztos lehetsz benne, hogy itt mindig találni fogsz segítőkész embereket bármely témában.

4 kedvelés

12w a felső határa az 1.2ohm-osnak.Nem használódik el így nagyon hamar?És egy levegőzőn?Hogy hűl így vissza?Én a többiektől azt tanultam,hogy ha magas a w,akkor több levegő kell​:thinking::slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Biztos gyorsan szívja. :thinking:

1 kedvelés

neki így jó mtl ben egy pár napja üzemeltem be neki majd meglátjuk meddig fogja bírni a pori de szerintem vissza hűl az vagy nem tudom nem én használom így nem vágom pontosan​:wink::grinning:de ebből kevesebbet szív azért mint a másik mondhatni gagyibb cigiből a hotcig chubi ból abból jóval többet szívott.

2 kedvelés

Igen, pontosan. Teljesítette amiért megvettem. Innen már csak fentébb megyek. Nem akartam első körbe egy hiperszuper csodaeszközt, mert semmi garancia nem volt arra, hogy beválik majd ez az átállás. Most azt gondolom, működhet ez hosszabb távon is, csak ez a liquid szivárgás ne lenne. :wink:

5 kedvelés

Köszönöm az infót. Én a 0.8-al használom (rendeltem is plusszba néhányat) 15-16.5W között. Próbáltam 12W-on is, de akkor nekem a teljesítmény kicsi kevés amit ad. Nem értek hozzá, de egy ilyen érzésem van 12W-on. :slight_smile: A levegőzéssel is játszadoztam már, teljes levegőzéssel és hárommal is jó nekem. Ha nagyon nem változik a helyzet, meglehet, hogy megpróbálom az 1.2-es porival is. Azt már megfejtettem, hogy a por alján szivárog. Eddig 2db 0.8-as porlasztónál.

4 kedvelés

Valóban, ezt tapasztaltam és igazán örülök ennek a közösségnek, hogy ide keveredtem. :slight_smile:

6 kedvelés

Hát, nem tudom… Fogalmam sincs. Azt viszont megfejtettem, hogy a pori alján szivárog a liquid. :pensive:

2 kedvelés

Igen, az meglehet. :slight_smile: A pori alján szivárog a liquid. Levettem a tankot és egy zsepire tettem. Látszódott a szivárgás.

2 kedvelés

Rossz széria, szerintem. :thinking:

2 kedvelés

Meglehet, hogy vissza fogom küldeni a napokban. Csak akkor megint erősen hozzá kell nyúlnom az analóghoz. :slightly_smiling_face:

Ezt nem neked írtam,hanem Szabolcsnak​:slightly_smiling_face:

Igen, már világos. :laughing:

2 kedvelés