Kedves férfitársaim, a teljesítő képességem is sokkal jobb lett

Itt olvashatod László sikeres átszokását cigarettáról, elektromos cigarettára. Az e-cigi képes jobbá tenni az ember egészségi állapotát, mivel köztudottan 95% -kal egészségesebb a dohányzásnál! Ha Te is érintett vagy, küld be a történeted az oldal alján látható űrlap kitöltésével vagy az oldalon található :heart: Jobban vagyok! gombra kattintva! Ha csupán érdeklődő vagy akkor ez segíteni fog a tisztánlátásban. Ha teheted oszd meg, hogy felnyissuk az emberek szemét, miszerint az ellenség nem az elektromos cigaretta! A történeteket érkezési sorrendben osztom majd meg veletek minden kedden, pénteken és szombaton 18:00-kor.

Vape napot!

Zsupi vagyok és már több mint 2 éve nem gyújtotta rá csak gőzölök. 1998-ban kezdtem el analógot szívni, akkor 15 éves voltam. Egészen 2016 év vége '17 év elejéig szívtam. A feleségem és a gyerek unszolására kerestem valami alternatív megoldást a leszokásra, nagyon utálták az analógos szagomat. Majd ekkor kezdtem el keresgélni a neten, amikor megtaláltam a YouTube-on Darth Vapert.

Akinek a videói hatására úgy döntöttem, hogy megpróbálkozok az e-cigivel. Azt biztosan állítom az egyik legjobb döntés volt az életemben. Egy no-name csőmoddal kezdtem, szinte az első néhány slukk után eldöntöttem, hogy csak ezt szívom. A sport már nehezen ment főleg a futás, de a súlyzós edzés is nehézkes volt. De ez már a múlté. Megszűnt a nehéz levegővétel, sokkal jobb lett a terhelhetőségem, ezáltal az állóképességem is, ezáltal a közérzetem is sokkal jobb. Visszatértek a szagok és az ízek, amiket már rég nem éreztem.

Meg szűnt, hogy állandóan büdös vagyok. Nem vagyok fáradékony. Munkában is sokkal de sokkal koncentráltabb vagyok mint azelőtt. Sőt kedves férfitársaim, a teljesítő képességem is sokkal jobb lett, a kedves kicsi feleségem nagy örömére. Eddig csak pozitívumot adott nekem a vapelés. Most az a cél, hogy lemenjek nullás levesre, majd ha ez sikerül akkor ezt is végleg abbahagyni, na jó ez nem biztos mert imádom :grin: Úgyhogy mindenkit csak biztatni tudok, hogy térjen át az analógról erre az alternatív megoldásra. Vape napot és jó gőzölést mindenkinek

A történetet beküldte :

Zsupos László


Photo by Itay Kabalo on Unsplash