Kedvenc készülék?

Kész. Vége. Eltávozott életem első készüléke. A legutóbbi kikapcsolásnál még nem sejtettem, hogy az lesz az utolsó, hogy kijelzője örökre elsötétül. Pedig olyan jó bőrben volt, vidáman reagált a tűzgomb nyomkodására, tolta a wattokat és most mégis… Élettelen teste itt fekszik a tenyeremben és még egy utolsó, egy búcsúvapelésnyi erő sem maradt benne.
Szervátültetéssel még megmentem egy kis darabkáját, és egy másik készülékre tekerem rá szeretett tankját, de már semmi sem lesz a régi…
Ég veled Vaporesso Target Pro, az ezüst!

Nektek van kedvencetek? Vagy éppen mi volt az első?

16 kedvelés

Isten nyugosztalja az elhunytat, fogadd őszinte részvétem!!! Tudom nehéz, de túl kell lépni ezen a tragédián! Szervdonorként tovább szolgál, emléke örökre veled és velünk marad! :wink:

Kedvenc? Vitathatatlanul az első, gyermekemtől örökölt kék Smok AI85 mod, amitől nem válnék meg semmi pénzért és semmilyen vape eszközért. Viharvert, ütött-kopott, de amíg bírja szusszal, addig velem marad. Kímélem, inkább a csillivilli cuccok jönnek velem melóba, sétákra, túrára, mindenhová… Ő a maga kopottas antik módján büszkén vár az asztalon a főhelyen. :wink:

11 kedvelés

Köszönöm együttérző soraid :cry:

Azzzal a Smokkal én is szemeztem egy időben. Valamiért akartam egy Smokot. De aztán sosem lett. Persze még nem késő.

6 kedvelés

Szervusztok !

“Látjátok testvérek,
ennyi az élet,
zárul földi pályám,
immár sírba térek!”

Mondjunk el egy utolsó imát Deepfreeze Testvér Vaporesso Target Pro Modjáért. :latin_cross:

Ámen !

16 kedvelés

season 5 ghost GIF by Power

8 kedvelés

Target Pro. A Pro-hoz Pro-ktológus kell? :rofl:

4 kedvelés

Egyébként tök érdekes, mert majdnem teljesen feltöltve tettem le múlt héten, most meg teljesen lemerített aksival találtam rá. De hogy mi tud tönkremenni az egyhelybenállásban?

2 kedvelés

Sajnálom a gépedet!:disappointed: Emlékezvén hasznos szolgálataira:

Mi Vape atyánk, aki a felhőkben vagy, vapeltessék meg a Te géped, jöjjön el a Vape országod, legyen meg a te gőzölnivalód, miként a Gőzökben, úgy a Vape-földön is. Mindennapi liquidunket add meg nekünk ma, és bocsásd meg vétkeinket, miképpen megbocsátunk az ellenünk füstölőknek; és ne vígy minket a cigizésbe, és szabadíts meg az iqostól! Mert tiéd a PG a VG, az aroma, és a nikotin! Vape! :slight_smile:

Vapeltessék!

(Ha bárki számára sértő, szóljatok, és törlöm!)

16 kedvelés

Mindenkinek nagyon köszönöm a megemlékezést. Boldog lenne ha látná…

3 kedvelés