Kazánok hangját érdemes elemezni?

Szia. Amiről én írtam, az nem a levegő áramlás hangja, mert csak gombnyomás után a gőzképzés adja. Független a levegő furatoktól, mert a Chtulhu - nak csak 1 kis furata van, mégis azé a legmélyebb. Nem függ a huzaltól, mert a Chtulhu 1928 -ba 28 GA SS huzalból tekertem, a V7-ben meg fused clapton van, De a V7 ugyanolyan jól megy vékony, és vastag szálhuzallal is. Szerintem a kazántérfogat hangját hallom ilyenkor, a gőzölés hangjára az rezonál. Az AFC-ktől is független ez a hang. Meg kell tudni különböztetni a szél hangjától, amit üresen is, csak szívásra hallasz. Amiről én írok, azt meg szívástól függetlenül a Wattokra serceg, visszhangzik. Egyébként számolj utána: A V8 átérője 1 mm -el szűkebb, ez sugárban már csak fél mm. De! A térfogatnál a különbség harmadik hatványa érvényesül. Azaz, a köbcenti különbség, az már az átmérő különbsége a köbön. Egyébként én is azt mondom, le kellene zárni valamilyen tanulsággal és azt bölcsességként elkönyvelni. Tehát a V7, az működik dl módban, sőt szerintem annak az alsó határát a legnagyobb AFC át is lépi. A V8 viszont elkönyvelendő egy szűk mtl -nek, csak a vékony huzalt és kis teljesítményt bírja. Egy ebben az érdekes, hogy mindkettőt ugyanaz az ember tervezte -e? Amúgy leves volt bennük, de forró vízzel kimostam, és újonnan szereltem mindent. Chtulhut azért vontam be a tesztelésbe, mert állítom, hogy a levegőzéstől független másik hang is van, ami csak gombnyomásra jön elő. V7 - et nem terveztem megépíteni soha fused claptonnal, de azt is küldtetek. Mibe tegyem? Mivel a V7 jól bírja, legalábbis erre az 1 körre marad. Lehet, hogy tovább is.

5 kedvelés