Beüzemelve: By-ka v7

Egy ideje már itt hevert az asztalon, most végre rávettem magamat és megépítettem. Ami biztos egy nagyon stabil, könnyen építhető, masszív cucc. Nagyon levegős mtl-re is alkalmas. Az ízén még dolgoznom kell, mert egyelőre az ataman v3 jobban adja nagypapi krémjét…

21 kedvelés

Szia. Nem tudom, de amit te tekertél bele, már ahhoz is egy ovális, vagy legalább 2 lyukú levegőző fúvóka kellene szerintem. Ezeknek rögeszméje az egyetlen kerek lyukú fúvóka. Abból pedig a legszűkebb ad elég ízt nekem. De lehet, hogy ezt csak egyedül én gondolom így, mert én a Siren2 hármas levegőző nyílásán nőttem fel. A Dvarwban is csak a 2 lyukúak ízlenek. A porlasztóknál más a helyzet, azoknál a tekercs belsejében hosszirányú az áramlás. De fektetett tekerésnél, az olyan, aminek szélte-hossza azonos, az max. 4 menet lenne, ami nekem mindenhez kevés. Én gyártottam több lyukú fúvókát magamnak a V8 - hoz, és az nálam bizonyított. Azóta bármilyen tekeréssel maximális ízek lettek.

5 kedvelés

A szokásos ss 28ga 8 menet 0.9 ohm 14.5 watt.

De benne hagytam a gyári afct, amivel jött, lehet egy kisebbet kéne nézni vagy a vattázás nem az igazi. Vagy csak ennyit tud.

2 kedvelés

Super Sorbon kívül nem próbáltad mással? Nekem az most valamiért olyan semmilyen…

1 kedvelés

Nem. Majd rakok bele mujit, hátha. De az atamanban is azt használom, szerintem egyszerűen csak jobb az ataman.

2 kedvelés

Az is meglehet. Csak azért kérdeztem, mert én most Cotton Cloud’s-al vattáztam, és nem kell keresnem az ízeket. Nemtom mi lett a Sorb-al. Lehet userhiba. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

ez a vatta elég sok de lehet jobb is az ataman

2 kedvelés

Majd még próbálgatom, egyelőre elvagyok vele, jön-megy-teszi a dolgát.

2 kedvelés