Kayfun Prime összerakás probléma

Mutatnál képet a tankról…

1 kedvelés

2 kedvelés

össze van rakva rendesen? az újnál elő fordul,hogy a 10es o gyürű nagyon vastag és nyitva tartja a tankot.Levesezd be úgy húzd össze…Mutasd az alját oldalról is…

1 kedvelés

2 kedvelés

Jónak néz ki minden de mégse zár rendesen akkor megmunkálási hiba vagy az o ring vastag vagy nincs elzárva jól gyengén húzod meg…

2 kedvelés

Köszi!
Ez megy az elfekvőbe egyelőre,.mert lassan nem füstöt hanem tüzet okádó leszek :rage::triumph:

2 kedvelés

Lassan ,nagyon lassan vegyél elő egy másik szettet,szívj bele párat,megnyugszol​:smiling_face:
Na most kezd előről a prime összerakását,most sikerülni fog :crossed_fingers::blush::wink::hugs:

3 kedvelés

Lassan, nagyon lassan elővettem egy másik szettet, beleszivtam párszor, és prime nagyon gyorsan bekerült a polc hátsó részére! :blush:

4 kedvelés

Ezen ne aggódj ,van nekem is ott pár darab​:rofl::rofl::rofl:

3 kedvelés

Az a baj hogy ez így van pedig én még imádom is a primét de bent pihenek a dobozba… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Mert mindíg találsz(unk)jobbat :blush:

3 kedvelés

Kíváncsi lennék rá, hogy csak én vagyok béna, vagy kifogtam egy rosszabb klónt?
Valakinek elküldöm, kipróbálja, hogy ha nem én csinálom, működik e?

2 kedvelés

Jöhet…szerintem bármi lehet… :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Ennyire vacakolós tank a prime?
Én eddig Dvarwot használtam, ez az első szintén minőségibb darabom.(azon kívül)
Ha már itt tartunk a levegőzőt mennyire érdemes kinyitni? 2-3 tekerésnyire?

1 kedvelés

Én összerakva kaptam (klónok) meg vettem is. Nem szedem ronggyá, amúgy mind OK. Eddig…az biztos, hogy jól el kell zárni a lékontrollt. 70 pg-vel én most a melegben max 1 fordulatnyit nyitom.

2 kedvelés

A levegőző az ízlés kérdése a lé kontrol meg vatta kérdése én 2kört nyitok.

3 kedvelés

Nem hagyott nyugodni…
Higgadást követően, még este szétszedtem, újra összeraktam. Közben néztem róla egy jó pár videót…
Nem tudom mit csináltam most másképp, de most éppen jó. Aztán majd töltésnél kiderül, hogy mit alkottam.
Bátor vagyok, és őt hoztam melóba :joy:
(oké, van egy tartalék is :blush:)
Mondjuk a lé ellátást max 1 foedulatnyira nyitom.

6 kedvelés

Ugye hogy ugye​:blush:nálam bevált a saját ötletem​:rofl::rofl:

5 kedvelés

Én a Prime-ot eladtam anno dlc volt azóta is bánom,remek tank remek ízekkel,egyedül a hangja zavarhat egy picit​:thinking:meg nálam sose folyt meg,de feltöltés után mindig slukkolások közepette törölgetni kellett párszor a top cap alól dolgozta ki a levest,lehet csak meg kellett volna mindig törölni visszarakás elött,egyébként szvsz legjobb mtl Kayfun a Prime​:thinking:összetett ízeket is precízen pontosan adta vissza​:thinking:

4 kedvelés

Én úgy töltöm, hogy elzárom fullra, kinyitom, betölt, megtörlöm, rá a topcap. Majd fejjel lefelé fordítom, úgy nyitom ki a liquid control szabályzást 1 fordulatnyit. Így megy vissza a modra. Tényleg precíz, bár ő sem az az őrült nagy TH :slightly_smiling_face: 3-as levegőzés jött be.

3 kedvelés