Kayfun Prime

Sziasztok. Szeretnék vásárolni Kayfun Prime vagy V5 tankot. Persze klónba gondolkodok. Tudna valaki ajánlani egy megbízható oldalt, ahonnan normális minőségűt tudnék rendelni?

1 kedvelés

Huh, elég régi tankocska, vagy 3 éve vettem az sxk prime-ot, nem hiszem, hogy újonnan be fogod tudni szerezni. Lehet inkább a lite-ra kéne ránézni.

Csak beírtam az Aiexpress keresőjébe és hozta sorra a találatokat. :slightly_smiling_face: Prime és V5 is van annyi mint a fene. :slightly_smiling_face: Meg láttam egy oldschool szépséget is. :sweat_smile:

Na ez tuti van vagy 9-10 éves product. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A klóngyártókat annyira nem ismerem, de eddig amikkel meg voltam elégedve az az SXK, Coolvape, ShenRay, HotCig. :slightly_smiling_face: Alin asszem az SXK és a Coolvape hódít. :slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Hmm, én csak lite-ot láttam, de akkor lehet nem voltam alapos.

Sőt biztos, mert itt van yftk

kayfun prime

Ulton is elég jó klónokat csinál.

3 kedvelés

Az YFTK is jó klónokat gyárt. Az Ultonról viszont hallottam jót is, rosszat is. :thinking: De az igaz, hogy jót azt többet. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Én meg pont fordítva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Annó a dvarw, doggy esetében inkább a yftk-van voltak gondok, ott az sxk volt az ajánlott.

Mondjuk én még ultont nem vettem, szóval nem is tudom miről beszélek. :rofl:

3 kedvelés

Cseh oldalon találtam, de nem tudom, hogy Magyarországra tudnak e szállítani. Felveszem velük a kapcsolatot. Mondjuk a Eycotech gyártóról még nem hallottam.

2 kedvelés

Róluk most hallok Tőled először. :flushed: Remélem nem lesz fennakadás.

1 kedvelés

Valamelyik témához írtam is erről. Olvasgattam különböző külföldi fórumokon is, hogy változó melyik másoló készít jobb replikát. YFTK, SXK, Ulton, Shenray, Coolvape, Cloudworkz általánosságban jó másolatokat készítenek, de tankonként változik, hogy melyiknek sikerül jobban kopizni. Mindenesetre ha Aliról vásáról valaki, a specifikációkat csekkolja le, mivel a címbe előszeretettel biggyesztik, hogy YFTK, holott nagyon távol áll tőle. Ha Sub Two van a “brand” címnél feltűntetve, akkor ajánlott hanyagolni :slightly_smiling_face:.

4 kedvelés

Üdv. Ha nem találsz esetleg, nálam található " megvigyázott állapotú " használt klón és eredeti is.

1 kedvelés

Szia.Prime van?

Szia.Ha kell akkor lesz.

Ez mit jelent és milyen színű?:joy:

Kérlek tisztelettel, azt jelenti, hogy nem az enyém, SS színű és a hosszított kémény és üveg van rajta.

1 kedvelés

Sziasztok :slight_smile: Ha van konkrét eladó vagy keresett termék, készülék, akkor kérlek, az #adok-veszek kategórián belül hozzatok létre egy hirdetést erre vonatkozóan. Utána belinkelhetitek, megoszthatjátok a hirdetést ahova szeretnétek, de a tartalmak rendszerezése miatt ez nagyon fontos. Köszönöm :slight_smile:

Elnézést kérek, egy kérdést intéztek hozzám arra válaszoltam. Nincs még megfelelő rutinom az oldalon.

2 kedvelés

Ez nem is neked szólt,hanem nekem​:slightly_smiling_face:
Ss sajnos nem jó.

1 kedvelés