Kayfun Prime

Sziasztok. Szeretnék vásárolni Kayfun Prime vagy V5 tankot. Persze klónba gondolkodok. Tudna valaki ajánlani egy megbízható oldalt, ahonnan normális minőségűt tudnék rendelni?

1 kedvelés

Huh, elég régi tankocska, vagy 3 éve vettem az sxk prime-ot, nem hiszem, hogy újonnan be fogod tudni szerezni. Lehet inkább a lite-ra kéne ránézni.

1 kedvelés

Csak beírtam az Aiexpress keresőjébe és hozta sorra a találatokat. :slightly_smiling_face: Prime és V5 is van annyi mint a fene. :slightly_smiling_face: Meg láttam egy oldschool szépséget is. :sweat_smile:


Na ez tuti van vagy 9-10 éves product. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

A klóngyártókat annyira nem ismerem, de eddig amikkel meg voltam elégedve az az SXK, Coolvape, ShenRay, HotCig. :slightly_smiling_face: Alin asszem az SXK és a Coolvape hódít. :slightly_smiling_face:

5 kedvelés

Hmm, én csak lite-ot láttam, de akkor lehet nem voltam alapos.

Sőt biztos, mert itt van yftk

kayfun prime

Ulton is elég jó klónokat csinál.

5 kedvelés

Az YFTK is jó klónokat gyárt. Az Ultonról viszont hallottam jót is, rosszat is. :thinking: De az igaz, hogy jót azt többet. :slightly_smiling_face:

8 kedvelés

Én meg pont fordítva :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Annó a dvarw, doggy esetében inkább a yftk-van voltak gondok, ott az sxk volt az ajánlott.

Mondjuk én még ultont nem vettem, szóval nem is tudom miről beszélek. :rofl:

5 kedvelés

Cseh oldalon találtam, de nem tudom, hogy Magyarországra tudnak e szállítani. Felveszem velük a kapcsolatot. Mondjuk a Eycotech gyártóról még nem hallottam.

2 kedvelés

Róluk most hallok Tőled először. :flushed: Remélem nem lesz fennakadás.

1 kedvelés

Üdv. Ha nem találsz esetleg, nálam található " megvigyázott állapotú " használt klón és eredeti is.

2 kedvelés

Szia.Prime van?

Szia.Ha kell akkor lesz.

1 kedvelés

Ez mit jelent és milyen színű?:joy:

2 kedvelés

Kérlek tisztelettel, azt jelenti, hogy nem az enyém, SS színű és a hosszított kémény és üveg van rajta.

1 kedvelés

Sziasztok :slight_smile: Ha van konkrét eladó vagy keresett termék, készülék, akkor kérlek, az Adok-Veszek kategórián belül hozzatok létre egy hirdetést erre vonatkozóan. Utána belinkelhetitek, megoszthatjátok a hirdetést ahova szeretnétek, de a tartalmak rendszerezése miatt ez nagyon fontos. Köszönöm :slight_smile:

Elnézést kérek, egy kérdést intéztek hozzám arra válaszoltam. Nincs még megfelelő rutinom az oldalon.

2 kedvelés

Ez nem is neked szólt,hanem nekem​:slightly_smiling_face:
Ss sajnos nem jó.

1 kedvelés

Most hol érdemes ilyet venni ?
(Kayfun prime clone, lehetőleg SS kivitel), ami problémamentes, áfa-vám stb. szempontból. (Az se lenne baj ha postán maradó vagy csomagpont).
Kaptam egyet 3 hete, és megszerettem.
(Masszív, és ugye liquid control).

(Ha van valakinek 1-2-3 db, keresek ilyet).

2 kedvelés

Én ezt vettem

1 kedvelés