Dani Micro és Kayfun Prime

Sziasztok!

Dani Micro és Kayfun Prime párosításnál TC-ben érzésem szerint a tank menet része rövid, így az érintkezés nem tökéletes. Megbolondítja a beállításokat. A ref. 20 fokot nehezen lehet beállítani és állandóan elmászik. Ha erőltetem a Prime meghúzását helyreáll.

A Daninál van lehetőség az érintkező állítására?

4 kedvelés

Szia! Sajna ez egy gyenge pontja a Prime-nak. Én megváltam tőle ezen negatívum miatt. Sajna nem találtam olyan gyűrűt ami megvédené a tankot ill. a kazánt. Mert annyira rövid az 510, hogy csak teljes ráhúzással érhető el a tuti kontakt. Biztos van az a mod ahol az 510 magassága állítható így orvosolható lenne a probléma. A kazán 510-ével nem lehet játszani mivel amint nincs bent teljesen a csavar a levegőző tárcsa azonnal kotyog. Nálam a tc-vel nem volt gond sem a Minin se a 21700 se a V3-on. De csak is teljes ráhúzás esetében érhető el a teljes kontakt.

7 kedvelés

Egy ogyűrű a tank 510 csavarja alá megoldja a dolgot.(byka dobozban van ilyen)Nekem is az egyik prime ezt csinálja.

6 kedvelés

Köszönöm a segítséget! Azt hittem nincs korlátozva a “megoldás” elismerés és elpuffantottam az elsőre, de neked is jár mégegyszer köszi!

6 kedvelés

Igen a Kayfun X és Lite Plus hibátlan, csak a Prime produkálta. Ezek szerint lehet, hogy csak a Micro-val rakoncátlankodik és a Mini-vel vagy 21700-assal üzemelne?

5 kedvelés

Még a gyártó is azt írta vissza, hogy nem érti a problémát. Még senki nem jelezte nekik ezt a problémát. Írtam, hogy akkor most jelzem. Mert nem csak az SS változatnál hanem a DLC.nél is ugyan ez a probléma van. Majd harmadik levélváltásunk után küldtek egy puha gyűrűt amivel szintén nem jött létre kontakt elküldtem nekik a videót. Majd írták ne használjak gyűrűt. Olyan anyagot használnak ami nem okoz kárt sem a tankban sem a modban. Azért válaszként még elküldtem nekik a Danin látható kazánnyomot. Nagyon sajnálják!

7 kedvelés

Ezek szerint a tied is eredeti nem klón…

4 kedvelés

Frankó hozzá állás.Nekem az ogyűrű megoldotta.Estleg Szabival lehet vastagabb szigetelést csináltattni.De valo igaz nem tartom én sem biztos megoldásnak az oringet.Ezért nem is nagyon használom azt amelyik ezt csinálja a danikon.

5 kedvelés

Megszámoltam a meneteket, mert ugye az emelkedésnek azonosnak kell lennie és egy menettel kevesebb a Prime.

5 kedvelés

Sajna már nem tudom lepróbálni neked, mivel elengedtem őket. Ja és nem a Danikat! :grinning:

6 kedvelés

Akkor hosszabb csavar is megoldaná.

5 kedvelés

Ennél kisebb problémával menesztettem kazánt. Ez nálam a gyártási selejt.

6 kedvelés

Igazad van de én nem adok el semmit.

5 kedvelés

Ennyi lenne a megoldás.

6 kedvelés

Ha kifogy a liqiud megpróbálom powerbe és keresek valami megoldást a csavar hosszabítására.

6 kedvelés

Nekem is o-ring, egyelőre megy. Bár nekem full yftk Prime maradt meg, 1 db. De ez legalabb jó klón.

6 kedvelés

Most, hogy aludtam rá egyet, kiheverve az egész napi kerítés festés párolgásának agysorvasztó hatását érzésem szerint elbeszéltünk egymás mellett.

A pozitív érintkezés problémás nem a negatív. Az Ó gyűrű miként segítheti az 510-es menet rövidségét, hiszen jobban eltávolítja a rugós érintkezőtől.

Más kazánok feltekerésénél érzem a rugós érintkező ellenállását a Prime-nál nem, csak megszorul…

5 kedvelés

Szia!
Vèlemènyem szerint egy ilyen megoldás segíthet a problèmán:

Persze csak akkor,ha egy harmadik alkatrèsz beiktatása nem okoz számodra gondot.

4 kedvelés

Nekem klón van, csavar a deck “középérintkezője”. Ha az alá teszel egy picike gumigyűrűt vagy műanyag alátétet, akkor hamarabb megszorul a csavar, kintebb áll a deckből, ergo a tank feltekerésekor hamarabb hozzáér a középérintkezőhöz, picit le is nyomja azt.
Így értettem.

Az, hogy a külső menetszár rövidebb, itt nem kell nézni, a deck csavart kell kintebb hajtani, és ott stabilizálni.

5 kedvelés

Megoldást jelenthet, csak eddig is szívesebben használtam volna a Prime magasítót (5ml.) az alap 2ml.helyett, de visszatartott az így megnövekedett hosszúság. Ehhez még pluszba egy hűtőborda már veszélyeztetné autóm mennyezetkárpitját…
De azért köszönök minden segítséget.

4 kedvelés