Kaifun prime

Sziasztok mi nap jutottam hozzá egy kaifun prime-hoz,a modom check atomizer felirat jelenik meg rövid izzítás után a csavarokat meghuztam zárlatot nem találtam,érinkező részt kitöröltem,rövid várakozás ki be tekerés rákérdez ujj porlasztó igen,rövid izzítás ugyan az,ráraktam másik modra ez nem jelenkezik,létezik hogy a modom válogat,vagy a kazán a hibás,esetleg tippek,valakinek esetleg van ijen tipusú kazánja tanácsot tapasztalatokat várok,előre megköszönöm válaszotokat :slight_smile:

1 kedvelés

és az a mod amelyik hibát jelez másik tankkal működik?

Előfordul egy két modnál a megoldás másik modon használod vagy a középérintkező csavarját kiveszed és egy nagyon kicsi o gyürüt teszel alá. Ami nem lóg ki a csavar feje alól.Csavart vissza teszed vigyázz mert van ott egy szigetelő műanyag is a főlé és a fej alá kerüljön. Ne húzd meg nagyon ne lapuljon szét az oring…Én így használom az egyik prime tankom.

2 kedvelés

Ha ez egy eredeti prime és ez a baja akkor elég gáz, hogy egy 100+ €-os tanknál ilyen összeszerelési hiba van.
Közben rájöttem miért jó a billentyűzár egy mod-on…nem figyeltem oda sötétben amíg felkaptam a 7kg-os feketepárducomat (Kormit) és 18wattról átnyomkodtam véletlenül 200-ra…majd monitor elé ülve rápörköltem az ss316l-re és le is tűdőztem azt a pillanatot mikor még nem vágta taccsra a coil-t :grin:

Nem a primével van a baj hanem a gagyi kinai modal az 510 pinje rövid…danin müködik o ring nélkül…

1 kedvelés

aaah oké…figyelmetlenül olvastam, lehet az égett slukk megzavart :joy:

Milyen mod? A thelema nekem is rákérdez az elején

Igen másikkal működik rendesen,ezért nem értettem.

Akkor János megadta a választ.