Kayfun lite plus 2021 mtl rta klón

Sziasztok,a segítségeteket szeretném kérni.Még új vagyok itt,és a gőzölést is nem túl tégen kezdtem.3 hónapja porlasztós kazánt használok,most vettem egy rta Kayfun klón kazánt.Nem tudom kihozni belőle a legtöbbet,a próbálkozásaim ellenére gyengén muzsikál.Fura hogy alul levegőzik,nincs elég huzatja,kevés a füst,és az íz se a legjobb.Ni80-as 30ga huzalom van,ezzel próbálkozom…Többször tekertem,többször vattáztam,sikertelenül.Mivel most kezdtem az építgetést,kis segítségre lenne szükségem.Min változtassak,mit tudok másképp beállitani,hogy jobb legyen.A segítségeteket előre is hálásan köszönöm!:slight_smile:

Szerintem 2,5 magra tekerj 4 menetet a ni80 30ga huzalbol,az lesz kb 1ohm körüli,milyen vattát használsz?Meg hogy tekered hanyas magra meg hány menetet szoktál tenni?

Az alján a PIN……… tekerd kintebb és lesz levegő:wink:
Kettes mag 4-5 menet :wink:

Én azt még sosem tekergettem. :sweat_smile:

Jaj, baszki ez lite, nem prime, akkor meg miről beszélek. :rofl:

Mert a tied prime​:smiling_face:azon nem kell​:wink:ez lite plus​:joy:

1 kedvelés

Igen, közben leesett, hogy a címben benne van. :face_with_hand_over_mouth:

1 kedvelés

Semmi baj :smiling_face:azért vagyunk hogy mutassunk olyat a kezdőknek amit nem tudnak :rofl:persze nem rád értettem :rofl::rofl:
:hugs::hugs::hugs::hugs::hugs:

Hát igen, megnézném, ahogy a levest állítja a lite-on. :grin:

1 kedvelés

Parancsolj :slight_smile:

Tisztelettel

Köszi, de ez nem gyári lite, azon nincsen, bár nem írta, hogy 3th partyt használ, de gondolom nem.

Jól van na :slight_smile:
De ez magas labda volt, nem lehetett kihagyni :slight_smile:

Tisztelettel

Nekem nem a plus hanem a sima, de úgy tekerem mint @Zolika írta. Tökéletes ízre és gőzre is. A pin (ami nekem műanyag, de ez ne zavarjon össze, mert a funkció ugyanaz) kb. negyednyire van megnyitva. Nem túl szűk, de nem is RDL. :slightly_smiling_face:

Szerk.: Vapefly Cotton Cloud’s vattával. Érdemesebb ebbe lazább vattával próbálkozni. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Szia,cotton bacon vattát használok,a tekerésem pedig 2,5 magra 7.Ez 0,8 ohm körüli szokott lenni…

1 kedvelés

Köszönöm,megpróbálom

Nagyon jó lett!szuper!Köszönöm a segítséget!:slightly_smiling_face:

2 kedvelés