Kávés aromát keresek

Sziasztok!
Kávés aromát keresek már kicsit kínosan régóta. De eddig csak olyat találtam ami Kávé és melette valami egyébb íz. Ti tudtok valamit a csak tisztán kávé íz?
Régebben láttam youtube -on egy videót arról hogy kávébol hogyan készíthető aroma koncentrátum de nem voltam elég bátor, valaki próbálkozott hasonlóval és megúszta károsodás nélkül?

Szia!

Én ezt nagyon tudom ajánlani. Nem ócsó, de az íze… :+1:

https://www.aromaparadise.hu/gbc-little-mountain-20ml-aroma

1 kedvelés

Csatlakozok @Deepfreeze , én is tudom ajánlani, a legfinomabb kávés cucc amit valaha szívtam! Az pedig, hogy nem olcsó ne riasszon el, minden fillért megérnek a GBC-aromák! @Arensis erősen ajánlott kategória!

2 kedvelés

Igen, a GBC nálam is külön kategóriát képvisel.

Volt hozzá szerencsém, tényleg jó ízvilágú, csak konkrétan olyat keresek ami tisztán kávés, de sajonos csak ilyeneket találtam amit te is ajánlottál, vagy kávé és valami csonthéjas, stb. Még régen a vapor coffe -k korában a dohányboltok előtt, volt szerencsém, csak sajnos az úgy működött, hogy “kérek valami kávést” a mester megkérdezte hogy milyen erős legyen, aztán összeöntögette egy 10 ml -es kis fehér flakonba összerázta és jó volt :slight_smile: de hogy abba kinek a mlyen aromáját keverte soha nem derült ki. Akkoriban Ego aksis pélcikát használtam és elég kezdő voltam hogy ne is érdekeljen a márka neve :frowning:

2 kedvelés

Én még olasz aromában nem csalódtam, szerintem nagyon értik a dolgukat! :smiley:

2 kedvelés

Ezek csak kávésak

4 kedvelés

Ez lessz az :slight_smile: Tudsz valami tippet még hogy ezt “magyar” webshopokból honnan lehetne bevadászni?

1 kedvelés

Szerintem magyar shoppból nem nagyon fog menni.

De mégis​:blush:

3 kedvelés

Azt nem tudom hogy hogy találtál ilyen gyorsan ( nekem google bácsi akárhogy “paramétereztem a kérdést” egyszer se talált, pedig vagy 2 éve keresek. Hálám üldözzön a sírig csak utol ne érjen :slight_smile: Köszönöm.

1 kedvelés

Szeretem a kivonatos dohányokat,onnan van meg a Blendfeel.Emlékeztem,hogy van kávéjuk​:blush:.De azon az olasz oldalon találsz más gyártóktól is.

1 kedvelés

Hát igen az Olaszok kivonatokban verhetetlenek, eddig Azhad’s elixir dohányos vonalát használgattam csak sajnos a kokszolódásban isverhetetlenek a dohány kivonatos cuccok. Gondolom a kávés is hasonló negatívummal fog járni. ( bár brünhildát legalább nem kell kiüriteni tekerés közben :slight_smile: )

2 kedvelés

Benne van a pakliban​:grin: