Őszi liquidek

Sziasztok !

Úgy gondoltam, hogy feldobom ezt a témát így Szeptember elsejével, hó eleje van sokan most rendelnek majd aromákat hátha másnak is segít.
Nem tudom, hogy ti hogy vagytok vele de én szeretek az évszaknak megfelelő liquideket szívni, nyáron gyümölcsös citrusos ízek, télen kicsit mogyorós dohányos esetleg süteményes ízek, tavasszal citromos teás és társai viszont ősszel valahogy mindig a “hoppon” maradok ízek terén. Arra gondoltam, hogy keresek valami sütőtökös kávét esetleg sütőtökös sütemény ízt, tudom kicsit fura de meg kell egyszer próbálni ezt is. :smiley: Tapasztalatokra vagyok kíváncsi esetleg van számotokra olyan ízvilág amit erre az időszakra tudtok elképzelni?
Illetve szomorúan látom, hogy egyre kevesebb helyen tudok előre kevert nikotinos alapot venni, illetve egyre szegényesebb a különböző oldalak MTL RTA tank ellátmányi így ezekre is szívesen várnék linkeket, javaslatokat, tapasztalatokat.
Tudom elég sok kérdést dobtam fel így egyszerre viszont jelenleg 9 hónapja tettem le az analógot azelőtt ezt is azt is szívtam, és már kicsit kezdek ráunni a tankom ízátadására is.

Szóval köszönöm szépen ha eljutottál idáig, és azt is ha hagysz egy üzenetet!
További szép estét nektek!
Pacsi :v:

5 kedvelés

Szia!

Nekem a GBC - Tre Gocce lesz az őszi íz. Még tavasszal rendeltem, de pár tank után úgy döntöttem elrakom őszre, mert annyira olyan. Leglábbis nekem :smiley:
Hivatalosan szóló dohány pirított jegyekkel, de nekem egész más ugrott be: lehullott sárga avar.
Egyébként én is felosztom évszakok szerint, de csak lazán tartom :sweat_smile:
Esetleg próbálkozz valami szilvással, nálam az is talonban van, illetve almás-dohányos is a paletán van ilyenkor.

6 kedvelés

Mondjuk ez a szilvás dolog nem rossz ötlet! :smiley: Az almás liquidekkel valahogy annyira nem jövök ki, volt egy almás fahéjas liquidem és túl sokáig szívtam, élettől is elment a kedvem mire elfogyott :DDD

2 kedvelés

Kérdés, hogy az alma nem stimmelt vagy a fahéj?
Sima almással én se nagyon kísérleteztem, de zöldalmával sztem érdemes. Mondjuk azt nem írtam, hogy zöldalma, de gondoltam :sweat_smile:

1 kedvelés

A “gyümölcsös” topic-nál megígértem, de ide is elfér, ez év őszi szubjektivitásom:

Atmos Lab 3% 50/50 3mg/ml:

  • Mustkotály > finom.
  • Zöldalma > finom
  • Körte > finom
  • Mogyoró > elfogy
5 kedvelés

Mondjuk annak a Muskotálynak adnék egy esélyt én is :smiley:

3 kedvelés

Eddig abszolút nem foglalkoztam ilyesmivel, de most jól felcsigáztatok, köszi…! :grimacing::grinning:
Rájöttem, hogy itt rendkívül barátságos emberek “laknak”, ellenben a pénztárcámban lévő színes papír mennyisége egyre barátságtalanabb, ráadásul a zasszony mosolya sem feltétlenül őszinte…! :face_with_hand_over_mouth::joy:

3 kedvelés

Season 9 Yes GIF by Friends

1 kedvelés

Ez annyira ütős márka? Olyan jókat írtok róla, hogy el is kapott a kíváncsiság. Ismerve magam ez sohasem jelent jót…! :grinning:

Nézegetem őket és a véleményeket, inkább az MTL opciót ajánlják hozzájuk, akkor ez almás számomra, mondjuk az árát csak fél szemmel mertem meglesni! :face_with_hand_over_mouth:

2 kedvelés

Biztos cefre ízű :rofl:

1 kedvelés

Én párat végigkóstoltam és hát igen. Nem volt köztük szívhatatlan, olyan viszont igen, ami újrarendelős. Mondom ezt úgy, hogy gyakorlatilag nem tudok olyat mondani, amit valah újrarendeltem volna. Mondjuk lenne, csak nem gyártják azt néhányat. GBC meg még van :smiley:

3 kedvelés

Földim, őszíntén megmondom én nagyon szeretem! Számomra tökéletes márka, nagyon jó minőség! Nyárra melegben a flamingót fújom, hidegebb időben szerintem az összes többi szuper! Az igazi favorit pedig a private reserve! Mondanám, hogy gyere el és adok kostólót de sajna lenyúlta a fiam :grinning: de nemsokára fog érkezni az utánpótlás! :wink: A cherry mummy is parádés!

4 kedvelés

Szívemből szóltál. Minden szavaddal egyet értek. Én is pont a Flamingót nyaraztam és Private a favorit :smiley:

2 kedvelés

Azért ha még nem próbáltad, nagyon ajánlom a cherry mummyt, szerintem nem csalódnál! :wink: (Azért amit ez a gyártó ígér, az meg is van, nem kell keresgélni az ízeket) :wink:

2 kedvelés

Nyár elején fogyott ki :smiley:

És alapot ki honnan szerzi be ? Én eddig 30/70 vg 9mg-eset használtam viszont ahonnan rendeltem az felhagyott az árusítással ahogy láttam. :confused:

1 kedvelés

liqvidhall,liqvid cityn vannnak.:wink:

3 kedvelés

Manapság akárhonnan, az elmúlt egy hónapban 0-ás alappal felöntött finomságokat szívok, azelőtt 3-as alapot favorizáltam. :blush:
A két kedvelt boltom:

4 kedvelés