Kanthal tekerés vagy huzal....és még ott a vatta

Lerajzoltam a kis mindent tudó noteszembe(ahol ennél a témánál már nem nagyon volt hely rajzolni​:wink::joy:Jegyzetelek​:wink::heart:Az első perctől.Pontosabban ma 12 hete jegyzetelgetek​:wink:

5 kedvelés

A célra a lakás egyik üres fala is megfelel, több jegyzet fér rá! :wink: Jól csinálod.

6 kedvelés

De "nem minden marad még meg":wink:
Imádom,hogy ennyi mindent segítesz(segítetek):heart:
Én igyexem​:see_no_evil::smiling_face_with_three_hearts:De egyáltalán nem értem ezt a témát,ezért jegyzetelgetek.Leírom,hogy mit kell figyelni és mindig rápillantok​:wink:És egysze majd meg is jegyzem.

4 kedvelés

Nem értettem mi a huzal átmérője.Azt hittem csak egy átmérő van.A tekerésé,ami eltakarja a lyukat​:joy::joy::bangbang:Na ennyire láma vagyok.Ráadásul szöke láma​:cry:

3 kedvelés

Biztos…egyszer biztos.Csak addig el nem fogyjon a türelmetek​:heart:

5 kedvelés

Mindenki így van ezzel az elején… :+1: Én is pislogtam sokszor egy-egy hajnali agymenés idején, mert sz@r is az, amikor egy ötszavas mondatból csak a mondatvégi írásjelet érted. De szép lassan kidörzsöltek mint Aladdin a csodalámpát. :rofl: Nyugi, még 5 max 10 év és menni fog! :rofl: :rofl: :rofl: :wink: :wink: :wink: :wink: Ezt nem lehetett kihagyni! :heart_eyes: :innocent: :rofl:

7 kedvelés

Egyik terméknél sem értettem,hogy miért írnak olyanokat,hogy pl.0.3mm.Az én szemem a 2,5mm-t kereste csak.Teljesen összezavartak ezekkel a 0,egész akármennyi mm-ekkel.Már mérges is voltam,hogy akkor nekem 2,5mm kell vagy pl.0,3mm​:joy::joy:

5 kedvelés

Olyan izé vagy!:joy::joy::joy::heart::heart::heart::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

3 kedvelés

Az az! :rofl: :rofl: :rofl:

5 kedvelés

Akkor összegzek​:wink:Szeretek összegezni​:joy:
Azt kell néznem,hogy Kanthal,28ga,0.3mm,2,5mm?
Jól írtam?Vagy nem?

1 kedvelés

De ezt a kész tekerésnél kell nézni?:thinking:A huzalnál mit kell nézni?Csak azt,hogy Kanthal,28ga,0,3mm?

2 kedvelés

Átmentél, jól írtad. Az első vonatkozhat a kész tekerésre.
A második a huzalra.
Ennyi.

4 kedvelés

…majd leszoksz az összegzésről ha sokáig vapelgetsz. Ezt garantálom. :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

4 kedvelés

:innocent::stuck_out_tongue::yum::stuck_out_tongue_winking_eye::crazy_face::hugs:
Köszönöm mindenkinek​:heart_eyes:
Az első sor neked szól @Viktor_Hajdu :joy:

2 kedvelés

@Ispy
Itt kezdtem a keresgélést,de nem tudtam mi az a 0.3mm​:joy:Én a 2,5mm-t kerestem​:joy:

2 kedvelés

Meg is jött 1 nap alatt az első csomag​:slightly_smiling_face:

@Gambler újra és újra nagyon köszönöm az ajándékot​:heart:

Ezek is itt vannak már​:slightly_smiling_face:

Még várom a kerámiacsipeszt és még több féle porlasztót.A készüléket és a tankot​:slightly_smiling_face:

Az akksitöltő lassan meg lesz rendelve​:slightly_smiling_face:Ugye @anon31274546 ?:heart:
Már nagyon izgatott vagyok​:crazy_face::upside_down_face:(És még tudjam eladni az Orca-t,hogy csitítsam itthon kicsit a kedélyeket…mondván minek nekem 3 készülék?:joy:)

7 kedvelés

Nekem van egy még garis xtar 2 ágyas töltőm ha esetleg érdekel, még a doboza is megvan.
Ajeszba nem adom de kitalálhatunk valamit rá.
Érdekel?
:slight_smile:

5 kedvelés

Aranyos vagy​:slightly_smiling_face:Milyen,azon kívül, hogy xtar?Nem értek hozzá:slightly_smiling_face:

3 kedvelés

XTAR D2 AKKUMULÁTOR TÖLTŐ:

Eredeti dobozban, újszerű állapot, ha érdekel, mondj egy árat privátban :slight_smile:
Azért lett eladóü amúgy mert 4 ágyasra váltottam. :slight_smile:

2 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.