Kanthal fém allergia

Sziasztok! A mai nap folyamán cseréltem egy tekerést a a tankomban és először használok kanthal-ból készült coilt. Kicsit gyengének érzem magam és szédelgős a fejem picit zúg a fülem és mellkasomban is érzek egy kis nyomást. Eddig nem volt ilyen problémám az egy heti e-cigi használat során, most kezdődött hogy ezt a coilt építettem be.

Szerintetek okozhat ilyen tüneteket? Lehet esetleg fém allergia?

Ugyan azokat a liquideket szívom mint az elmúlt egy hétben.

3 kedvelés

Szia!
Kanthaltól nem…inkább beteg vagy a többi a véletlen műve.

7 kedvelés

Esetleg túltoltad a nikotint…

9 kedvelés

Szerintem is a nikotin lehet a ludas.Egy kicsit eltelítődhettél vele!

5 kedvelés

Nem szívtam többet mint pl tegnap. Vagy már sok lenne ez a mennyiség? Tegnap volt egy hete hogy a rendes cigi helyett szívom. Töltött cigit szívtam napi egy doboz átlagban. E-cigihez 12mg-os alapot használok és kb 5 ml ment el ma eddig belőle. Tegnap ilyenkor már majdnem a 8 ml-nél tartottam.

4 kedvelés

Hát akkor próbálj nem kanthalt használni, aztán megint és figyeld a reakciókat, hátha kiderül valami. Egyébként pont a kanthalt szokták ajánlani, ha a nikkelre vagy az ss-re allergiás valaki. De ki tudja.

6 kedvelés

Azt olvastam bármelyik fém okozhat allergiát. De lehet nem attól van csak tényleg beteg leszek és véletlen egybeesés. Vagy valóban sok már ez a nikotin mennyiség. Vagy vagy :grin: Idővel kiderül.

3 kedvelés

Ki kell tapasztalni.Máshogy hat mint az analóg cigi.

4 kedvelés

Tudsz erről konkrétumot mondani? Hogy érted hogy máshogy hat?

1 kedvelés

A saját példàmat tudom elmondani neked.Én 25 évig cigiztem,főleg 1 mg-osat szívtam,de abból jó sokat.3 mg-os nikotinnal kezdtem az e-cigit,de nekem az már sok volt.Valószínüleg azért,mert szinte megállás nélkül szívtam,olyan finom​:grin:Simán elmegy 10-15 ml naponta.Ehhez nekem a max 2 mg nikotin felel meg.A fölött pár nap után hasonlóan érzem magam én is.

8 kedvelés

Akkor valószínűleg ez a gondom nekem is :grin: Csökkentem az adagom és már legközelebb nem veszek csak 9es alaplevet.

4 kedvelés

:wave: :wave:, nekem meg 12mg vagy a 18mg a jó a szuper! :grin: :facepunch:

3 kedvelés

Én attól már padlót fognék :joy:

3 kedvelés

Csatlakozom, vagy a padló fogna meg engem! :smiley:

3 kedvelés

Pedig a 18, 15 az igazi :grin: 5-7 ml. Meg se szédültem egyszer sem még. 5-7 ml fogy.

DL vagy MTL tankot használsz?

MTL tankot. Azt tudom hogy DL-ben egy 12-es nikotin kinyír :smiley:

2 kedvelés

Én is nikotin túladagolásra tippeltem volna első sorban, és nem fémallergiára. Mikor írtad, hogy 12mg-os, egyből elgondolkodtam, hogy Dl-ben ez brutális lenne. Mondjuk nekem MTL-ben is (én 6-7mg körül vagyok MTL-en)

3 kedvelés

Azóta nincs semmi hálistennek. Lehetséges hogy nem is a gőzöléshez volt köze. :grin:

3 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.