Nikkel alergia

Sziasztok!

Úgy néz ki, csatlakozom a kanthal felhasználók táborához :disappointed_relieved:
Jelenleg ahol fém hozzám ér, tele vagyok sebekkel, a szám pedig durván kiszáradt és felreped, sebes.
A bőrgyógyász szerint feltelítődtem nikkellel, így hanyagolni kellene.
Nem is ez a bibi, ott a kanthall, de az órám se tudom hordani, ami a pulzusmérés miatt fontos.
Mennyi idő mire kiürül? Vagy ez már így marad?


rakj rá egy vékony fóliát az óra hátlapjára én igy hordom…

7 kedvelés

Ez jó ötlet, köszi.

1 kedvelés

Én mégis bódulnék egy ilyen allergiától. Valahogy utálom a kanthalt de ne kérdezd miért …

1 kedvelés

Étkezésre is figyelj mert az élelmiszerekben is van NI

1 kedvelés

Sok különbséget nem érzek :dizzy_face: vagyis semmit :sweat_smile::rofl::rofl::rofl:

Óooh. Az szívás. A jód kizárással is van éppen elég bajom :face_with_head_bandage::roll_eyes:

Nézz utána van ott még amibe van NI…egy darabig kerüld

1 kedvelés

Én meg sokat :slight_smile: kanthal huzal többet bír szerintem de több is a frame time cserébe . Nekem a ni80 clapton huzal jobban hozza az izéket valahogy .Viszont nem is bírja úgy mint a kanthal .

Meg is nézem, remélem olyanba van amit úgyse ehetek :rofl:

1 kedvelés

Egy nap után : passz.
Mivel az ni80 kizárva, már mindegy is.

Nem csak élelmiszerben van…

Gyerünk Gyerünk mond csak ki :smiley:

Sziasztok. Beszámoló következik. Az utóbbi hetekben némi mozgástól fulladtam, de úgy sipolósban. A dokim keresgélte is a bajt, már ott tartottunk hogy pulmonológia. Azt mondta, lehet az e-cigi…hagyjam abba.
Aztán kijöttek a kiütések. Nem kapcsoltam össze.
Jelentem, a kanthal huzalnak hála megszűnt a fulladás és a kiütések is. Sajna ahol fém hozzám ér ott kijön, de ez legyen a legnagyobb baj.
Most csak azért írtam le, mert nem gondoltam volna hogy a nikkelre a tüdőm is így reagál.
Pussz :hugs:

4 kedvelés