Kangertech Subox MTL

Sziasztok!
Évekig használtam egy Kboxot a subtank mini RBA-val, 0,8-as szűkítővel, MTL-re. Minden szuper volt, míg egy álmos reggelen valami nem jött össze az új tekerésnél és földhözvágtam… A tank megsemmisült, de a modnak kutya baja. Visszatértem a büdös analóg cigre. Most újra szeretném használni a Kboxot, szigorú MTL-re. Tudnátok segíteni, hogy milyen RTA-t kéne vennem? Keresgélek két napja… Ami nem rossz, azt csak kínából jönne. Ami közelről jönne, drága. Igen, sajnos az ár most szempont, mert kell vennem akkut, meg levest is… Esetleg valakinek, valami nincs elfekvőben? A cserélhető betétekkel meg sajnos csak rossz tapasztalataim vannak. Köszi, ha valaki válaszol! :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Az adok -veszek topicban nézz szét,hátha találsz megfelelőt. :thinking: :saluting_face:

A lényeg, hogy fém palást legyen hozzá, ha esetleg ez is a földön végezné:thinking::joy::blush:

1 kedvelés

Erre nem gondoltam.Teljesen helyénvaló felvetés. :slightly_smiling_face: :saluting_face: :thinking:

Nem tudom a neten jó modot nézek e…csak 22-es tank megy rá?

2 kedvelés

Szia,nem a tekerés tehet róla hogy nem jött össze :wink:
Vegyél egy drágább kazánt,és eszedbe nem jut majd földhöz vágni :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 kedvelés

Már nem dobálózok…Túl drága. Ugyanígy járt a tv, meg a számítógép is. Megtanultam kezelni…:slightly_smiling_face: Mindenképp nézegetem majd még a topikot. Láttam ott is jókat, de nekem nem a negyvenezres kategória kéne sajnos. Legjobb lenne egy ugyanilyen gyári, de már rég kifutott széria. Pedig elég pöpec kis cucc volt ez. :slightly_smiling_face: Köszi szépen!

1 kedvelés

Ha a Subox Mini akkor igen.Volt olyanom,22-es ig fogad tankot lelógás nélkül. :wink: :saluting_face:

Szerintem ezek drágábbak voltak.
Dicodes és pl.egy Dram kijött volna annyiból :smiling_face:
Sosem értettem az ilyet,azok nem ütnek vissza :wink:

Szia @Wacuum üdv köztünk :hugs:

Én azt javaslom, mivel mikor elkezdtem ecigizni kb 1 évig csak és kizárólag Subox szettet használtam, így tudom, hogy egy idő után már nem tudja biztosítani azt a teljesítményt amit beállítasz. Mikor anno, új korában, a 10 wattot valóban leadta, az nem egész 8 hónap múlva már 13-14 watton hozta azt, mint korábban 10 watton. Még kiszolgálhat egy darabig, de idővel valószínűleg kellhet majd mod is. De ez saját tapasztalat, lehet Nálad nem így lesz. :slightly_smiling_face: Subtank minit sajnos már nem fogsz tudni találni rá, de talán egy szintén Kanger IKEN tank jó választás lehet, mivel low budget kategória. Itt nálunk tudtommal ilyet nem árul senki, de itt van:

Szerk.: elcsesztem, ez 24es​:confused:

1 kedvelés

Köszi szépen a választ! Ennyiért lehet nem is érdekelne az a két milliméter. :grinning: Tudtommal csak a Toptankhoz és Subtankhoz volt RTA base. Aztán rájöttek, hogy jobban megéri nekik, ha elhagyják ezt az opciót. :face_with_hand_over_mouth:

2 kedvelés

Esetleg eBay?Nézted már? :saluting_face:

A D.R.A.M IV RTA nagyon frankó kis cucc, de 190€ :money_mouth_face:

Miket néztél amik tetszének, vagy mennyi a keret?

1 kedvelés

Ha olcsón akarsz egy jó kis MTL RTA-t, akkor a helyedben Aliról rendelnék egy Dvarw Fl 22mm-es klónt. Találni 15 napos szállítàssal is, úgy hamar meg is érkezik. Van készletben is, tartalék tankokkal, afc-kel, pótalkatrészekkel együtt is.

3 kedvelés

Milyen liquidet használsz? Gyümölcs, dohány, desszert?

Innokin Ares 2 MTL RTA
Advken MANTA MTL RTA
Itthon ezeket láttam csak. :neutral_face: de, hogy ezek jók-e azt nem tudom.
50-50 eper, meg 50-50 málnás
15k körül lenne okés.

1 kedvelés

Ares 2-m van. Nekem nem vált be, elfekvőbe került.
Izre sem az igazi, és nehéz úgy vattázni, hogy ne könnyezzen.
A másikat nem ismerem.
Amit esetleg a dvarw klón mellett ajánlanék (amit @graver írt), a pioneer 1.5. Nem drága, és szerintem jó. Mondjuk gyümölcsöt nem próbáltam benne.
Persze kinek mi…

Az Ares 2 elég megosztó, nekem is van, én szeretem, nem volt vele még problémám, csak a Dvarw könnyebb. Viszont az Ares 24-es, azt hiszem. :thinking:
Amit ajánlottam Dcarw klón 10 körül (akár alatta is) már van.

1 kedvelés

Nekem 22-es van