Juicy Premix - Red Fruit Ice


Juicy Premix - Red Fruit Ice

Kiszerelési egység: 10 ml aroma, 60 ml flakonban

Gyártó: Chemnovatic, Lengyelország

Forgalmazó: juicyvapour.com

A juicyvapour saját márkás longfill sorozat 5 termékét fogom most a héten tesztelni, melyeket előre is köszönök a csapatnak, hogy gondoltak rám​:blush:. Két italos, két gyümölcsös és egy dohányos ízesítésű termék kapható a kategóriában, amiből most a Red Fruit Ice kezdi a sort. Áfonya, eper, málna és szeder gyümölcsök találhatók a keverékben, természetesen a nyárhoz igazítva egy erőteljes hűsítéssel fokozva.

Az első benyomás a flakon kibontása után: „őrületes” illattal rendelkezik​:blush:. A négy gyümölcs keveredése egy savanykás illatot kezdeményez, amiből talán az áfonyát lehet leginkább kiérezni. Erőteljes és nagyon gyümölcsös illat jellemzi, ami tökéletesen passzol a nevéhez.

Az első próbálkozásnál majd hanyatt vágódtam a harapós hűsítés miatt, de gondolom minden Dl-es átélte már ezt az érzést, amikor új tekeréssel rápróbálsz egy ütős hűsítővel rendelkező levesre​:blush:. Szóval, a hűsités kipipálva, részemről egy 8-as helyezést produkál a 10-es skálán. Beszíváskor édes gyümölcsös íz érezhető, ami talán a málna és az eper keveréke lehet, majd kifújáskor az áfonya fanyar és savanykás ízei dominálnak. Édeskés és egyben savanykás, a gyümölcsök szépen összefonódnak a használat során, melyben egyedül a szeder az, ami nem annyira érezhető. Az édesítés megfelelő, ami mellett ugyanúgy megtalálható a fanyar savasság is, ami a gőzölés végeztével még egy jó ideig érezhető a szánkban. Az ízek nagyon erőteljesek, nem tompulnak hosszas használat során sem.

Összegzés: szinte majdnem mindegyik gyártónak van egy hasonló ízkombinációja, de mégis azt mondom ez valami más. Nagyon gyümölcsös, jól áll neki a „harapós” hűsítés, egyész napos használat során sem lesz megunható. A terméknek van még egy jó tulajdonsága, ami az ára, ugyanis akciósan juthattok hozzá potom 5,48 euró ellenében.

A termeket DL kazánban teszteltem, ami szerintem tökéletes választás lehet ehhez az ízhez.

16 kedvelés