Juicy Premix - Blue Razz Lemonade


Juicy Premix - Blue Razz Lemonade

Kiszerelési egység: 10 ml aroma, 60 ml flakonban

Gyártó: Chemnovatic, Lengyelország

Ajánlott érlelési idő: 1-4 nap

Forgalmazó: juicyvapour.com

A juicy premix harmadik tagja a gyümölcsös kategóriát fogja erősíteni, mégpedig kékmálnás, limonádés ízeivel. Az előző tesztekben nem tüntettem fel hogy a flakonban lévő aromák nincsennek színezve, talán ennek is köszönhető, hogy nem annyira kokszolják a tekeréseket.

Az illat ebben az esetben már nem annyira intenzív, mint az előző két terméknél, de jól érezhető a limonádé citromos, egyben savanykás jelenléte.

Itt is, mint a red fuits-nál, megkapjuk az ütős torok fagyasztást, ami kellőképpen erőteljes, de nem annyira, hogy elnyomja a gyümölcsök ízeit. Tehát, beszíváskor jön a fagyos szellő, majd kifújáskor egy édeskés citrom, ami a későbbiekben is érezhető marad a szánkban. Az egész limonádénak van egy enyhe málnás lecsengése, ami nem tart sokáig, viszont jól ellensúlyozza az édesítést a fanyar ízével. A pezsgés nem annyira jellemző, annak ellenére, hogy a limonádé az én konyhámban pezseg, mint a szóda, viszont a hűsítés remekül kárpótol, hogy frissnek és üdének érezzük a gőzölés közben. Visszatérve a málna ízére, amit a termék leírásában olvastam „kékmálna kicsit desszertes, áfonyás jellegű” igen, a desszertes íz még nem is annyira, de az áfonyás jelleg valóban kiérezhető, ami még különlegesebbé teszi a lecsengő ízeket. Finom édes üdítő és kellőképpen hideg limonádét kóstolhatunk, természetesen mindent megtalálhatunk benne, amit a gyártó a leírásban ígér.

Összegzés: teljes elégedettséggel kóstolgattam a premix sorozat limonádés tagját, mely során ismételten arra a megállapításra jutottam, mind árban valamint ízben tökéletes választás lehet ezen kategória szerelmeseinek.

15 kedvelés