Just juice - citron coconut ice


JUST JUICE - CITRON COCONUT ICE

Gyártó: Egyesül Királyság

juicyvapour/5.1

Most egy teljesen új gyártó termékeibe fogok belemerülni, amik a hideg gyümölcskeverékek kedvelőinek fognak szólni. A sorozat öt termékből fog állni, /természetesen dobok majd egy képet is róluk/ amit a juicyvapour meglepi csomagjából halásztam elő. Az első egy citrom és kókusz hideg keveréke, mivel az öt közül talán ez volt, ami leginkább felkeltette az érdeklődésemet. A flakon kivitelezése csili-vili cucc, adtak a kinézetre, jól néz ki és nagyon figyelemfelkeltőre sikerült.

Az illat: erőteljes citrom és kókusz keveréke, valami eszméletlen jó illata van, amiben mindkét gyümölcs jól kivehető.

Na de menjünk is rá az ízekre, remélve hogy az is hasonló jókat fog produkálni. Ó gyerekek, már az első szívás után, ujjam az egér gombon, azonnal rakom is a kosárba a terméket :blush:. Beszíváskor a citrom és az erős hűsítés érezhető, majd kifújáskor a kókusz lágy és édeskés íze kiséri őket kifelé. A citrom kissé savanykás, a kókusz krémes és lágy, a hűsítés pedig erőteljesen frissíti fel a gyümölcsöket. Eszméletlen jó ízt alkot a két gyümölcs, mintha egy koktél lenne sok jégkockával. Van benne egy kis pezsgés, de mégsem olyan mintha szóda lenne. Néha meg-megcsípi a szájpadlásom, talán a citrom viccelődik velem​:blush:. A kókusz gőzölés után még lecsücsül egy kicsit a szádban, amit már előtte a hűsítés jól lehűtve készített elő gyümölcsös ízeknek.

Ezen rövidke kis teszt alatt gyorsan megszabadultam 5ml levestől, persze gőz formájában, szinte észre se lehet venni, ahogy eltűnik, mintha párologna magától​:blush:. Mindenképpen egy prémium levest kóstolhattam meg, ami egy pillanat alatt elrepített a kókuszpálmák hazájába, és egyáltalán nem bántam meg… sőt….

7 kedvelés

Szőlő-sárgadinnyét hagyd a végére koronának :slight_smile:

Okés, akkor az lesz az ötödik :+1:

Fantasztikusan élvezetesek az írásaid és meggyőzőek, amihez külön gratulálok, egyébként is ezekhez kiváló érzék kell. Én most egy más megközelítéssel jövök: szerinted lehetséges az egyes aromáknak más-és más biológiai hatása, pl. a szellemi teljesítő képesség terén? A befolyásoló hatás ismert egyes vegyi anyagoknál, vagy pl. a csokiban is jelenlévő foszforlipoidoknál. Itt ez vajon kizárható? Teszem ezt a kérdést fel azért is, mert én ma a nálam újsütetű, még teljesen be sem érett Aromamester Irish Cream 10 százalékosával ismerkedtem, de annyira szétszórt voltam, mint amúgy ritkán (se). Mindegy, hoztam a maximumot, nem baj ez, nem panasz, repülő se zuhant le miatta, meg nem is lőttünk le feleslegesen UFO-t, úgyhogy megúszott minden mindent, még én is. De azért felmerült bennem, hogy lehet-e ilyen hatás, vagyis inkább konkrétan, te, aki sok “anyaggal” találkozol, hogyan látod ezt?

1 kedvelés

Szia, a kérdésedre nem tudom a választ :). Nyilván van hatással ránk ha jót pöfékelsz vagy egy rossz ízt, de hogy milyen hatással lesz rád ez az érzés…hmmm, amúgy jó a kérdés, lehet kellene egy uj topicot csinálni a kérdésnek :slight_smile:

1 kedvelés

Köszönöm!

Valahol a lelkem mélyén én is így gondolom, azonban nem egyszerű feladvány a mutatók összeállítása és a valószínűleg sokkal nagyobb közrejátszó körülmények értékelése, szűrése. Ha benne vagy, rakjuk össze a módszert, aztán a végeredményként jövő tesztet közzé tesszük.

2 kedvelés

Részemről semmit akadálya :+1:

1 kedvelés

Pont egy hete kevertem be a pirosbogyós-ánizsost, ribizli-limeot és a szőlős-sárgadinnyéset. Meg tudom erősíteni, hogy tényleg piszok jó íze van a szőlős-dinnyének és szokatlan módon az bogyós ánizsos is bejön pedig nem szeretem a heisenberg/red astaire vonalat ami hasonló ízekkel rendelkezik. Pirosbogyós-ánizs kumulus akció most el is csábított, hogy rendeljek-e még belőle. Főleg ha a 30%-os júliusi akció még érvényes lesz rá :smiley:

Üdv ! Mekkora hűsítéssel lehet számolni ? Mondjuk ha próbálta már esetleg az aisu cucumbert ahhoz képest ? Kezdő vagyok , és lehet nem vagyok hozzá szokva , de a cucumber konkrétan szívhatatlan számomra mintha a mélyhűtőből vettem volna ki . Valami ki induló pontot adhatnának hogy mondjuk 5/2 , vagy 5/5 a hűsítés , de nyilván azért nem teszik mert szubjektív ez is … köszönöm a válaszát :slight_smile:

Hellvape Dead Rabbit Solo RDA + Coilology Alien V2 0.3ohmos 2.5 mag 45W-on

“Szerencsére” van összehasonlítási alapom az uborkás mámorral DL-ben :sweat_smile:

Aisu Cucumber 5/5
Just Juice pirosbogyós-ánizsos 2/5
Just Juice szőlős-dinnyés 3/5
Just Juice ribizli-lime 3/5

1 kedvelés

Hi, részemről a tizes skálán egy hatos és hetes között áll, ami nálam még a teljesen szívható állapot. Az általad említett levest még nem volt szerencsém ki próbálni így nem tudok véleményt alkotni róla.

1 kedvelés

Én nem értek a hűsítős löttyökhöz, mert az nálam nincs rendszerben, ezért az ebben komolyabb szaktársak véleményei egészen biztos, hogy mértékadóbbak. Sosem próbáltam egyet sem.

Paradox a hűsítős liquid meleg gőze :grin:

3 kedvelés