Juicy Premix - Cola Ice


Juicy Premix - Cola Ice

Kiszerelési egység: 10 ml aroma, 60 ml flakonban

Gyártó: Chemnovatic, Lengyelország

Ajánlott érlelési idő: 1-4 nap
Setup: Dl Rta

Forgalmazó: juicyvapour.com

Elérkeztük a negyedik játékoshoz is, mely az italos kategóriába tartozó, kóla ízesítést kapta. Az eddig tesztelt juicy-s saját márkás termékek egytől egyig jó ízeket produkáltak, a tesztelés során nem okoztak csalódást. A héten ez a termék lesz az utolsó alany, mivel az ötödik aroma egy dohány ízt fog bemutatni. Ennél fogva úgy döntöttem, annak ellenére, hogy a gyártó ott is 1-4 napos érlelési időt ad meg, egy kicsit tovább kitolom az érlelési időt, a jobb ízek elérése érdekében.

Visszatérve a jelenlegi alanyra, egy kóla ízesítéssel találkozhatunk, hozzá adva sok-sok jeget, ami ebben a melegben kellemesen hűsítő gőzöket produkálhat. Az illat a megszokott üdítő illatát imitálja, ami szerintem nagyon jól sikerült.

Az ízek igazán frissítőre sikerültek, a már megszokott erőteljes hűsítés vezeti fel a kóla jellegzetes ízét, amitől a jégkockás feeling a gőzölés elejétől a végéig érezhető. A kóla ízében fellelhetők a citrusos és vaníliás jegyek is, ezzel biztosítva az eredeti üdítőhöz való hasonlóságát. Az édesítés közepesnek mondható, nincs olyan ereje, mint egy kólás gumicukornak, de a gőzölés végén a szájpadlásunkra ragadva érezteti velünk az üdítő érzetét. Mivel ez egy egyszerű íznek mondható, ha akarnék, se tudnék többet írni róla :blush:, ezért érdemes egy próbát tenni, mivel árban és ízben kellemes élményben lehet részünk :blush:.

13 kedvelés

Végre egy teszkós kóla - én szeretem. Köszi​:+1: Egy Joker íz különben, alkalmi desszert. Persze ha nem durván ice, csak 5 fokos vagy 3 :grin:

3 kedvelés