Juicy Premix - Energy Drink

Juicy Premix - Energy Drink

Kiszerelési egység: 10 ml aroma, 60 ml flakonban

Gyártó: Chemnovatic, Lengyelország

Forgalmazó: juicyvapour.com

Ajánlott érlelési idő: 1-4 nap

Az ötös longfill fogat második játékosa egy italos ízesítést kapott, mely sokak kedvence lehet a jól ismert energie drink ízvilágával. Tehát, energia ital, hűsítés nélkül a Juicyvapour konyhájából​:blush:.

„Az ízkombináció (tutti-frutti) hagyományos alapját a banán és a narancs íz alkotja, melyet kiegészíthet például eper, ananász, alma is, de a keverék akkor az igazi, ha nem tudjuk megmondani, pontosan mi van benne”. Ez az állítás ebben az esetben tökéletesen betalált, ugyanis tényleg nem lehet megmondani milyen gyümölcsök vannak jelen gőzölés közben, és igen, nagyon hasonlít az ismert energia italok ízéhez. Az illata erőteljes tutti-frutti illat, amiben az édes és savanykás jegyek keveredései lelhetők fel. Első kostolás közben mintha lett volna valami hiányérzetem a termékkel kapcsolatosan, mégpedig a hűsítés hiánya miatt. Lehet, hogy az előzőleg tesztelt Red Fruits miatt, ami egy ütős hideg fuvallattal volt felturbózva, de a későbbiekben rájöttem, hogy tökéletesen megfelel ez a „mentes” változat is a szájízemnek, sőt… Szóval, ez az egyszerűbb ízvilág, egy illatokban és ízekben nagyon erőteljes és jól kihangsúlyozott aromával bombázza szét az ízlelőbimbóinkat. Az édesítés a gyümölcsökhöz van igazítva, van benne bőven, de az enyhe savasság miatt nem annyira feltűnő, viszont az édesség utáni sóvárgásunkat tökéletesen kielégíti. A tutti-frutti íze is rendesen fel van húzva, ami szinte robbanást okozva a szánkban, friss és pezsgő érzéseket kelt a gőzölés során. A terméket ismételten Dl vonalon teszteltem, Rta és pod rendszerekben, ami szerintem tökéletes választás lehet a kóstolgatásra.

Összesítés: ha akarnék. se tudnék bele kötni a termékbe, minden adott, amit a „név” ígér, egy energia ital, amit nem csak ihatunk, hanem gőzölhetünk is, nem is akármilyen áron​:blush:.

16 kedvelés

Ugye nincs benne koffein, taurin, semmi felnőtt íz? :grin:Köszi :+1::slightly_smiling_face:

3 kedvelés

Nincs :grin:, annyira azért nem pontos a hasonlóság.

3 kedvelés