Just Juice - Pure Mint Ice


Just Juice - Pure Mint Ice

Gyártó: Egyesült Királyság

juicyvapour/5.5

Elérkezve a Just Juice 5-ös fogat utolsó tagjához, ami a borsmenta és a fodormenta összefonódása a fagyos mentollal. Nyilván ebben az esetben túl sokat nem tudok írni a termékről, mivel egy egyszerű mentolos ízről lesz szó, amit vagy szeretni fogunk vagy nem. Így jut egy kis szerep a gyártó általam kipróbált termékei összefoglalására és véleményezésére is.

Enyhén édeskés borsmenta ízt kapunk, ami természetesen fel van turbózva a gyártó többi termékeiben található igen erőteljes hűsítéssel, ami szinte földbe döngöli az ízlelő bibóinkat gőzölés közben. A borsmenta íze erős és határozott, nagyon jól kiegészül a fagyos szellővel. Található benne egy enyhe édesítés is, ami kellemesen lágyítja meg a növény ízét, ezzel élvezhetőbbé téve azt. Teljesen jól működhet egy váltóíznek, mert az előzőleg gőzölt ízeket szinte teljesen szétbombázva készít elő a következő kiválasztottra. Az erős hűsítésnek köszönhetően a nyári meleg napokban igazán jól teszi a dolgát, kellemesen frissítő gőzölést biztosít számunkra.

A gyártó öt termékét kipróbálva elmondható, hogy a gyümölcsök kedvelőit célozta meg. Érdekes kombinációk, egyszerű gyümölcsök használatával mégis a prémium kategóriába tartozó termékeket tesztelhettem. Semmilyen ellentmondások nem voltak, minden esetben azt kaptam, ami az adott termékhez mellékelt leírás volt. A 30 ml-es aromákat és a kapott ízeket nézve, 15-20%-os keveréssel minimum 150ml készterméket kapunk, az árát nézve pedig ( https://www.juicyvapour.com/aromak/just-juice-aroma) szerintem teljesen vállalható. Mindenkinek csak ajánlani tudom, a finom és kellemes gőzölés érdekében.

6 kedvelés

Szemeztem vele, de mindjárt vége a nyárnak :grinning:

Hat hétig minimum kánikula, rendelhetsz egy teszkós szatyorral :grin:

(Emlékszem az idei tavaszra…egy szép, csütörtöki napra esett :roll_eyes:)

1 kedvelés

Egyelőre a tvalyról megmaradtaknak igyekszem a végére járni. Ez is feladat, nemhogy még vegyek melléjük :sweat_smile:

1 kedvelés

Ja, most néztem én is végig a polcon…:roll_eyes: Pár cuccra rá voltam kattanva, most meg nem kívánom. :open_mouth::joy:

1 kedvelés