Joyetech ez coil kompatibilitás

Olyan kérdésem lenne, hogy szerintetek a joyetech ez coilok mivel lehetnek kompatibilisek? Sehol semmi infót nem találtam. Persze a joyetech termékeken kívül gondoltam :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Ebben van egy link, egy porlasztó kompatibilitási lista. Amelyik kategóriába tartozik a porlasztód, ugyanabból a kategóriából mindegyik kompatibilis vele. Illetve azért teszem ide az egész cikket, hátha hasznos lehet más is számodra belőle. :blush:

4 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Nincs mit. Remélem hasznos lesz. :blush:

2 kedvelés

Sajnos nincs benne a listában. De nem is én lennék ha meg lenne :joy:

2 kedvelés

Fenébe… :confused: Mondjuk a kialakítása is elég sajátos, és pici. Nem gondoltam bele, mikor linkeltem. :pensive: Akkor talán nem is lesz helyettese. RBA esetleg?

1 kedvelés

Azt használom most, csak gondoltam hátha más gépbe és/vagy másik kazánba esetleg használható lenne.

1 kedvelés

Ezt csak megerősíteni tudom. Rohadt pici tényleg :sweat_smile: :grin:

3 kedvelés

Hali joyetech ez rba milyen az íz vissza adásban ?

Hali. Annyira nem rossz, bár nem egy rta vagy rda , de egész jó. Mondjuk az se mindegy miben használod :slight_smile:

1 kedvelés

Exceed grip proban gondoltam rá hogy rendelek egy ilyen rba bele ha jo az íz vissza adása mert az ez coiloknak teljesen az volt

Abba teljesen jó lesz szerintem. Én sima exceed grip podban használtam ez kazettával.