Mi legyen a joyetech helyett?

Sziasztok!

Szóval a joyetech nem működik :frowning:
Segítsetek, hogy mit lenne érdemes vennem. Olyan cuccot szeretnék, ami rendesen működik, egy-két nap után nem megy tönkre a porlasztó. Egyelőre nem érzek elhivatottságot, hogy magam szerelhessek, ezért valami olyat szeretnék, amit csak nyomok és szívok. Általában reggel és este gőzölök hosszabban, napközben három-négy alkalommal pár percet. Inkább desszertízű aromákat használok, meg rum-vanília, mogyórókrém, mandula ilyesmi.
Előre is köszönöm a segítséket, véleményt, ajánlást.

Üdv gab

1 kedvelés

Én a Vaporesso GTX ONE- t javaslom, de elfogult vagyok :rofl: Kezdő szettnek szerintem tökéletes! Az ára is jó!


5 kedvelés

Szervusz @Gabor1

Amiket felsoroltál ízeket , ezekkel nehéz lesz porlasztó csere nélkül hosszan gőzölni ! Desszertes ízek sajnos nagy többségben kokszolnak elég rendesen ! Ezt kalkuláld bele.

7 kedvelés

Szia,
Ezt valahol már olvastam, hogy az édes ízek jobban zúzzák a porlasztót, de ennyire??? Egy-két nap, és kész? Csak van valami megoldás?! :no_mouth:

4 kedvelés

A megoldás csak az lehet egyedül , ha magad készíted a tekeréseid egy megfelelő RTA - ba ! Egy porlasztó árán huzalt vattát meg tudsz venni ! 10 darab porlasztó árán egy jó RTA tank is kijön ! Így valahogyan számold a költséghatékonyságot !

5 kedvelés

Én is desszertet szívok! 10 nap a porlasztó

2 kedvelés

Igaz! Én is már elcsábultam! A srácok elcsábítottak :rofl: Már ki is néztem magamnak :blush:

6 kedvelés

Nem mellesleg ,az ízek is sokkal jobbak egy poris tankhoz kèpest.

5 kedvelés

A porlasztós tankos gőzölésnél nagyobb lehúzás nincs is ! Főleg úgy, ha egy sorozat széria hibás, vagy ne adj isten a vatta megöregszik , megkeményedik ,akkor egy nagy pénzkidobás az egész !

7 kedvelés

Nemrég vettem egy dvarw-ot. Kb 30 ojró-ért. Próbáld meg az rta vonalat. A dvarw-ot könnyű építeni. És ízben is nagyon jó… Ennél olcsóbban nem nagyon kapsz porlasztós tankot sem…
Ez csak egy ötlet volt…

6 kedvelés

Gondolom ebből nincs kezdőkészlet​:grin:
Hogy kezdjek bele?

5 kedvelés

Talán kezdésnek nézz szét itt a fórumon az RTA-k világában, mi az ami neked bejönne , és csak elhatározás kérdése az egész , nem egy agysebészet egy coilt megtekerni és bevattázni , tájékozódj először mi lenne ami neked ideális lenne ! Akár indíthatsz új topikot is. Itt mindenki segíteni fog ! :wink: :innocent:

7 kedvelés

Meg szemetet is termel, na…ok, így lehetett kivitelezni. Nem elfbarnyi szemetet, de termel. Drágább benne jóval a fémváz (és megy a ht kukába), mint az a kis coil meg vatta…

2 kedvelés

Még ami a fejembe jutott, nem írtad a készüléked típusát, lehetséges , ha rákeresel találsz hozzá RBA fejet is, és akkor már a huzalozás vattázás marad hátra ! :wink:

3 kedvelés

Joyetech ego aio.
Mintha tőled olvastam volna,hogy lehet hozzá átalakítót venni.

5 kedvelés

Szervusz @John :slight_smile:

Na ezt azért nem tudom biztosra mondani , de rákeresek ! Nekem a voopoo hoz volt RBA fejem !
Találtam egy ilyet ni ! :grin:

Ahogyan nézegetem a képeket elég macerás ezt megépíteni pff. Nem csavaros a huzal rögzítés !

3 kedvelés

Ezt jól értem, hogy ezt a cuccot rá tudom tekerni a joyetech cuccra, és akkor nem kell porlasztókat vennem? Ez kiindulásnak jó ötletnek tűnik.

1 kedvelés

Jól érted ! És ez gyakorlatilag felújítós RBA fej ! Huzal kell hozzá meg vatta és helyben vagy ! :wink: :blush: :innocent: De az alap csomag is tartalmaz vattát meg coilt , de talán egy egy darab !
A negatív huzal láb az csavaros rögzítésű a pozitívot meg a szilikon tartja a helyén !

1 kedvelés

Nagyszerű!
Még egy kérdés maradt, olvastam arról, hogy nagyon nem mindegy, hogy milyen vattát, milyen huzalt használok. Az ilyen levekhez, amit én szívok, mi a jó? Amik vannak, és ízlenek: antimatter black holes, cat club snowshoes, tny vps hazelnut cream ez azt hiszem tony vape, pancake factory unicorn snikkers, ez elég édes, ritkábban szívom.

Nem feltétlen a huzal és vatta határozza meg ! Ezt majd neked kell kitapasztalnod , hogy mivel lesz jó neked ! Sajnos ez ilyen többtényezős játék, amikor már magának készít az ember ! Hiába mondok X vattát és huzalt, ha neked az Y lesz megfelelő !

4 kedvelés