Journey Longfill számolás visszaigazolás

Sziasztok!
Visszaigazolást szeretnék kérni tőletek, hogy helyes-e a számításom Journey longfill aroma kiszámításában. 9 mg erősségű liquidet szeretnék majd csinálni belőle ( aromával 9 mg). Ha jól számoltam akkor így kell majd kimérjem az alapanyagokat, hogy 9 mg legyen 50-50 VG-PG arányban.



Ajánlom figyelmedbe az itteni keverdét :blush:

4 kedvelés

Valamiért számomra nem jelenik meg a célzott nikotin erősség, és aroma mellett +, - jel. Rányomva sem tudom állítani. :confused:


1 kedvelés

Katt a nullára ,töröld ki és írd be milyen erősségű a niced.

1 kedvelés

Próbáltam. De nálam valamiért nem csinál semmit az előbb említett 2 nullánál. ( Xiaomi telefonon )

Szia! Ezt próbáld ki, én ezt használom!

1 kedvelés

Nem szeretnélek megbántani, de ilyen márkájú telefonnal rendelkező tagok eddig csak panasszal éltek. Próbáld meg gépről esetleg. :slightly_smiling_face:

Nem veszem megbántásnak. Piacvezető cég a xiaomi. Csak gondoltam közlöm, hogy nem működik ezen az eszközön az itt elérhető kalkulátor. :slight_smile:

2 kedvelés

Köszönjük, minden visszajelzés fontos. :blush: Én is csak azért szóltam, mert lesznek még itt furcsaságok, pl. videónál vagy kép van, és hang nincs, vagy fordítva, illetve, ha épp olvasol valamit és lezár a kijelző, kilep a főoldalra. Ezt optimalizálni, javítani sem tudjuk, mert nem nálunk van a hiba. :confused:

2 kedvelés

Köszi, hogy ezekről előre szóltál. Igen, sajnos a xiaomi másfajta rendszert használ, ami sokszor okoz kompatibilitási problémát a többi android rendszerhez képest. Észben tartom majd. :slight_smile:

Első ránézésre olyan mintha nem lenne biztonságos. :thinking: (Ahogy látom a képen a funkciók működnek csak az ikonokat nem jeleníti meg.)

Ha rámész fent bal oldalt a fehér körre akkor kivisz a diy főoldalára. Ott ha kiválasztod a keverdét akkor milyen? A többi kalkulátornál mit mutat? Illetve inkognitó módban is megnéznéd kérlek? Ha nem lesz jó akkor átalakítom. :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

off topic, ha kiprobaltad azt az aromat, MINDENKEPP varom a velemenyedet, nagy kivansaglistas nalam is :smiley:

2 kedvelés

Na ez érdekes. Tanácsodra most megnéztem munkahelyemről 4G nettel. Így megjelennek az ikonok és tudom állítani a nikotin erősséget, aromát is. Lehet az otthoni wifi hálózaton van egy két plusz szűrő bekapcsolva. Pedig otthon is úgy jelezte, hogy biztonságos. :slight_smile:

1 kedvelés

Elárulom én neked, kókuszos, mint az állat :rofl:

2 kedvelés

de olyan kókuszos kókuszos, vagy raffaello kókuszos? meee nemmindeeeegy :smiley:

2 kedvelés

Hmmm, jó kérdés :thinking: Olyan kókuszos? :rofl: Sajnos ennél többet nem tudok mondani…talán @Ivett , neki a nagy kedvence. Off vége. :grin:

3 kedvelés

Ez szuper :slightly_smiling_face: Örülök neki, hogy működik! Szerintem már az otthoni WiFivel is menni fog, mostmár hozzáadhatod a Kezdőképernyőre a diy főoldalát a gyorsabb eléréshez. :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Nem rafaellós, csak kókuszos, kókuszos! Én el is ajándékoztam a fiamnak, kb félig volt a flaska!

1 kedvelés

Kedvencem, de a Raffaellotol távol áll :joy:
Nekem a vanillia dominál, picit csiposen. Nem is tudom meghatarozni, probald ki

4 kedvelés

Esetleg ez lehet kókuszos desszert ízű. Bár túl sok véleményt nem találtam róla. :confused:

2 kedvelés