Longfill keverés

Üdv,sziasztok! Kb másfél éve kevergetek egy bevállt recept szerint. 50/50 10mg 10%aroma. Viszont sokat gondolkoztam a longfilleken is,egyszer már kóstoltam és nagyon bejött. Ajándékba jött a liquidcitytől egy 10milis,mint utólag kiderült bombo kóstoló longfill ami jónak tűnik és be is szeretném keverni. Viszont a keverési százalékokkal eléggé bajban vagyok, a liquidcitys kalkulátor is sokszor a pg-hez NaN-t ír,tehát nem
Ad értéket ki. Szóval,ha esetleg tud valaki egy jó kalkulátort és azt hogy 10ml longfilt egy 30-as flaskában hogyan lehetne 50/50 10mg-ra bekeverni,azt megköszönném​:grin:

Szia!

Az attól függ milyen boostered van hozzá, 20-as vagy 18-as és az milyen PG/VG aránnyal bír.
Az biztos, hogy az aroma PG, tehát a maradéknak ennyi VG többletet kell tartalmaznia, hogy meglegyen az 50/50-es arány.

De egyébként:

3 kedvelés

Tényleg azt elfelejtettem. 50/50 20mg nicsalt shot. Köszi a kalkulátort!

Mielőtt bárminek nekiállnál… Az rajta van, mi a kiindulási alap? PG alapú aroma vagy x/y PG/VG???

2 kedvelés

Nekem így jött ki a 30ml.

De célszerű otthon külön VG-t és PG-t tartani az ilyen esetekre hogy a VG-t, ill. PG-t tudd pótolni, én ugyan ezt használom 120ml-be, én felöntöm 2db. 10ml-es 20mg-os 50/50-es nikotinnal, utána felöntöm alaplével.

Ha csinálni akarsz 10mg-ost ebből a Bombo 120ml Longfillből akkor az így fog kinézni

1 kedvelés

Csak ez így cc.60/40 pg többletes leves a végére​:thinking: Ezért is rittyenti össze magát némelyik kalkulátorprogi​:smile:

Vagy egy másik kalkulátor, ha ez jobb, a 30ml-re.

2 kedvelés

Hát igen, nem 120ml lesz hanem 130ml az 50/50 arányhoz 10mg nikotinnal, belefér a flakonba, és még így is nagyon finom DL-be, elég intenzív az íze, utána át öntöm az érés, rázogatáshoz egy 200ml-es flakonba, kényelmesebb is vele dolgozni, majd ha kész vissza öntöm. De 3mg-ra jól jön ki

Nincsen semmi. Ezt a kiadást csak a boltok kapják, a nagy flakonos kistesója,csak azt ugye árulják is. Majd megnézem hogy az milyen arányt tartalmaz

Nem nagyon írják sehol, próbáltam keresni, egyedül e-smoke-nál biggyesztették oda végül is, hogy PG bázisú. Így viszont vagy a 10mg vagy az 50-50 nem lesz meg…válassz, melyik a fontosabb :smile:
Ha nekem lenne, +10ml booster,10ml VG. Így 50-50, 6.6mg/ml

1 kedvelés

:slight_smile:köszi szépen!:slight_smile:

1 kedvelés