Liquid keverde

Sziasztok! Egy olyan kérdésem lenne felétek, hogy a tegnapi nap szerettem volna használni a Keverdét és egyszerűen az aroma százalék megadása nem lehetséges pontosabban nem reagál a Keverde esetleg másnál is fennáll ez a hiba vagy csak nekem nem akar működni? Válaszokat előre is köszönöm :slightly_smiling_face:

2 kedvelés

Szia!
Nekem működik…

2 kedvelés

Én pont tegnap használtam és működött

2 kedvelés

Szia! Most is működik! Teljesen hibátlan!

1 kedvelés

Szia,

milyen eszközről/OS-ről próbáltad? Ez @Donat -nak hasznos info lehet.

3 kedvelés

OS-en is működik és Pc-n is. Droidom nincs.

1 kedvelés

OS = Operating System :sweat_smile:

Win, mac, ios, droid…milyen bőngésző, ilyenek.

Android 13-ról használnám chrome böngészővel sajnos se az aroma százalékot sem a kívánt nikotin erősséget nem engedi megadni

1 kedvelés

Frissítés: a hiba az én jóindulatomban volt firefox böngészővel hibátlanul működik azért köszönöm mindenkinek :sweat_smile:

5 kedvelés

Szia @Bandyta26 először is, üdv köztünk :hugs:

Ha esetleg Xiaomi telefonod van, azon akadhatnak kompatibilitási problémák. Fontos lenne az eszköz, hisz ez komoly hibát is takarhat. :slightly_smiling_face:

Hogy kényelmesebben tudd használni az oldalt, van web alkalmazásunk amit ki tudsz tenni főképernyőre, illetve a DIY oldalunkat is ki tudod tenni. :slightly_smiling_face:

Itt találod az instrukciókat: Web alkalmazás (PC, Android, iOS)

6 kedvelés

Kedves Kinga való igaz Xiaomi telefonom van és köszönöm a tippet :slightly_smiling_face:

1 kedvelés

Sziasztok :slight_smile:

Igen, a Liquid Keverdére rá fér némi frissítés, javítás, optimalizásál stb… Elkezdtem, reméljük hamarosan nem lesz vele gond! :slight_smile: Köszi :+1:

7 kedvelés

Köszönöm a gyors reagálást, most már működőképes nálam :grin:

1 kedvelés

Sziasztok :slightly_smiling_face:

Elkészültünk a módosításokkal :arrow_down_small:

7 kedvelés

az aromamester vg alapú 100as nic-et is árul…és sokan is választják, de itt max 80vg-s nic bázis állítható

A 100VG -t a 100PG alá tettem. Azért gondoltam, hogy ott hagyom most mert eddig is ott volt de egyébként gondolkozom rajta, hogy alulra teszem.

Menjen inkább alulra? :thinking:

ott tényleg nem kerestem :grin:

1 kedvelés

Szia András :slightly_smiling_face:

Elméletileg mostmár mennie kell ezen a konfigon is. :slightly_smiling_face: Majd nézd meg kérlek, hogy minden működik e rendesen. Köszönöm, hogy jelezted :+1:

2 kedvelés

Fentebb is írtam már de igen tökéletesen működik most már köszönöm a gyors reagálást :slightly_smiling_face::grin:

3 kedvelés

Átraktam alulra inkább, hátha más is ott keresné. :slightly_smiling_face: Köszi, hogy felhívtad a figyelmem erre. :+1:

4 kedvelés