Journey Aroma

Sziasztok!
El lehet ezt így szívni nyugodtan vagy dobjam ki? Jurneynel ez természetes vagy mi lehet ez?
Rendeltem egy Journey Black Berlinert 24/120 ml. És azt vettem észre hogy az aromából a flakon falára valami zsír/os vált ki. Végül bekevertem de csak nem hagy nyugodni ez a dolog. Soha nem találkoztam ilyennel. Gondoltam arra is hogy azért mert nem használnak bizonyos anyagokat amit fel sorolnak, meg arra is mivel ahol vettem azt irták outlet mondom lehet ez miatt. Mindenesetre elképzelni nem tudom mi lehet ez.

1 kedvelés

Szia!

Flakonon mi a lejárati idő? És milyen anyagokat nem használsz?

3 kedvelés

02/26-1 ez a minusz 1 nem tudom mi de csak ez a dátum van rajta ugyhogy 02/26 gondolom én. Arra értettem hogy ök nem használnak diacetyl, ethylen, dithylen stb.

1 kedvelés

Azok hiányától nem hinném, hogy kicsapódna bármi is, a dátum rendben. Szeretem a Journey-t, de sosem nézegettem mi csapódik benne, szóval nemtom.
Esetleg egy képet ha idetennél, hátha okosabbak leszünk a kinézet alapján.

Így bekeverve már egyáltalán nem látszik. Igazából tegnap este óta szépen kitisztult ilyen tekintetben rendben van. Csak ez a zsíros dolog furcsa. Ha az egyáltálán de ahogy bele nyúltam a flakonba teljesen olyan tapintású volt és ahogy még feltöltetlenül megráztam az aromát azt is taszította. Egyébkent ez egy hajszálvékony réteg ha valaki nem figyel észre sem veszi.

1 kedvelés

Nem tudom, csak ha meg mégse jó nem szeretnék megbetegedni töle.

1 kedvelés

Jahogy akkor kép már nem lesz róla.
Próbáld ki, ha szívásnál minden rendben van, akkor nem hinném, hogy problémás, de ha fenntartásod van, inkább ne szívd el.

1 kedvelés

Igen tegnap nem is gondoltam rá most meg már sajnos nem tudok érdemit. Köszi a segítséget, megvárom az érési idöt azt megpróbalom.

1 kedvelés

Most megnéztem, mert van egy bontatlan flakonom, igaz a hűtőből vettem elő, de nem láttam benne ilyesmit.

Hát esetleg ha gondolod nyúlj bele igazából olyan vékony nem is látni ugy vettem észre én is hogy olyan furcsa volt nem szépen folyt vissza a falán az aroma a flakonnak mint bármi másik terméknek.

Hát azért most nem bontom fel. De az aroma alapból kissé olajos/nyúlós tapintású, ha felragad belőle egy hártya, azon nem csodálkozom.

2 kedvelés

Hát lehet ez van akkor bár másik arománál nem találkoztam ilyennel. Lehet majd veszek máshonnan még egyet azt azzal összehasonlítom.

1 kedvelés