Journey 10ml

Sziasztok! Hány %on érdemes keverni ezeket a csoda régi aromákat?

1 kedvelés

Elvileg rá van írva, de ha tévednék, akkor megidézem @Balazs_Samu_Nagy -t, ő sok ilyet kevert, megmodja a frankót.

3 kedvelés

2024.05 lejarati dátum, mennyire legyek vele óvatos? vagy nem tud “lejárni”?

1 kedvelés

Nem tudom mekkora a fogyasztásod, de én simám bekevernék annyit, amennyi fél év alatt elfogy.

2 kedvelés

1-2,5 % de ha azt veszem csak egy 1% bá keverem az 1L annyit el szívsz ? :rofl:

1 kedvelés

Szia,én 2-3 százalékban keverem nekem így a megfelelő.

5 kedvelés

1.5-2.5%. között, aromafüggő

6 kedvelés

Egy üvegcséből 3x120ml-t keverek 50/50/3mg-hoz és minimum 1 hónapot pihen a vitrinben. Nem rázom, nem szellőztetem. Szinte mindegyik ízesítést próbáltam tetszettek, egyedül a mézes kevésbé.

Egy gazdaságos és biztos választás volt számomra az aroma piacon. Nagyon sajnálom, hogy leállnak a forgalmazásával, mert egyenlőre nincs tudomásom ebben az árban és kiadósságban megfelelő alternatíváról!

9 kedvelés

Ki áll, hova, mivan? :thinking:
Nemá.

4 kedvelés

Szomorú, de igaz. Mióta a sors akaratából hírét meghallám e tragikus végkifejletnek , azóta “lelkem pohara csordultig van telve keserűséggel”. :sob:

7 kedvelés

De most honnan? Felelős embertől hallottad vagy mi?

5 kedvelés

Itt van ez kb 10éve használom 2%-ban

5 kedvelés

Itten a fórumon volt megosztva valahol ez gyászjelentés:

4 kedvelés

Zolika hozta a rossz hírt… :thinking: :grin:

5 kedvelés

Köszi wazz, ha azt mondod ezt elolvastad… nem tudom… akkor majdnem bármit kérhetsz :rofl:

5 kedvelés

van forditó

4 kedvelés

A horvát AEON ízmárkát már 2019-ben elhoztuk Szlovákiába és Csehországba. Én személy szerint szorgalmasan dolgoztam azon, hogy ismertté tegyem a márkát, amit meg is tettem. Mindkét országunkban a legtöbb vapeshop meglovagolta, és az AEON a minőség hangos szinonimájává vált. Személy szerint tetszett a márka mind vaperként, mind eladóként.

De most 2024 van, és röviden bejelentem, hogy mennek a dolgok. Tavaly az AEON alapítója hirtelen és örökre elhagyott minket: Hrvoje Šavor, nyugodj békében. A vállalat új kezekbe került, és a kommunikáció szigorúvá vált.

Én azonban kíváncsi riporter vagyok, ezért két fontos információt jelentek be:

5 kedvelés

Igen, közben ráeszméltem :sweat_smile:

5 kedvelés

De végülis lesz, csak szűkebb palettával.
Én meg most lábon kihordtam egy infartot :sweat_smile:

3 kedvelés

pont az nem lesz ami kéne nekem…

8 kedvelés