Journey 10ml-es aroma tapasztalatok?

Esetleg valakinek a journey 10ml-es aromáival vannak tapasztalatai?:grinning:
SNV-be a kedvenceim, a discovery sorozat összes tagja​:sunglasses::grinning:
(És azért hajt a kíváncsiság mert discovery sorozat, új ízek és a gyári keverési %-okkal nagyon gazdaságos lenne)
https://www.aromaparadise.hu/journey-discovery-white-m-10ml-aroma

10 kedvelés

Ezt már én is kinéztem szerintem nem lehet rossz…

7 kedvelés

Üdv!
Tök fura múltkor belefutottam kisebb kóstolás erejéig a Desert Ship snv-jükbe,háát kb mintha más gyártó higított western koncija lett volna(szval ízben kb echte ugyanaz és az ís gyengébb formában),lettek kétejeim a Journeyvel kapcsolatban​:thinking:

3 kedvelés

Egy pár SNVt kóstóltam tőlűk ez nem tüntfel.Én használhatónak ítéltem.Nem a legjobb van tőlük jobb de ez a keverési arány nekem is feltünt ha igaz akkor gazdaságos…

6 kedvelés

Nekem most is van itthon egy desert ship snvm. De sajnos az első nincs viszonyítási alapom, de nekem elég intenzív igy elsőre az íze.

4 kedvelés

Megis érkeztek!:sunglasses::grinning:

9 kedvelés

Na kiváncsi vagyok…majd véleményezd!!

5 kedvelés

Rendben, de elég sok érési időt írnak sajna. :smiley:

5 kedvelés

Keverés utáni tapasztalatok: A net black sails valami olyan förtelmes illat hogy még az aromás fecskendőt és tűt is a kukába hajintottam​:joy::joy::joy:
Soha nem éreztem ehez fogható bűzt​:sweat_smile:

4 kedvelés

Azok szoktak a legfinomabbak lenni​:heart_eyes::rofl:

4 kedvelés

Ehhez a szaghoz nem tudok semmit társítani, az asszony majdnem kibaszott a lakásból​:joy::joy::joy:

3 kedvelés

Hát ha még négy hét múlva is ott laksz,akkor kíváncsian várjuk az élménybeszámolót​:rofl:

7 kedvelés

De ha valaki kíváncsi erre a szörnyűségre​:sweat_smile::joy:
3,6ml hiányzik a 10ml-s aromából,bárkinek felajánlom vákum fóliában hermetikus csomagolásban​:joy::joy::joy::joy::joy:

4 kedvelés

Hozzám is megjött… :slightly_smiling_face:

9 kedvelés

De jól tetted, hogy ki hagytad a NET szériát​:joy::joy:

3 kedvelés

Te mondtad,hogy büdi :grinning:

2 kedvelés

Már az erkélyen pihen az aroma meg a be kevert 30ml liquid is​:joy: Nem tudom mikor szerzek bátorságot hogy ki öntsem​:joy::joy::joy:

3 kedvelés

Ja és a kedvencemet is gyártják…már írtam az Aromaparadisenak hátha beveszik a kínálatba…

6 kedvelés

Theliquidcity.com sokkal nagyobb a kinálat!:sunglasses:
Szerk.: De ott sincs sajnos RY4:/

2 kedvelés

Sziasztok!Nem bírtam ki 1nap után a B&H-ra rá kóstoltam. 50/50 alapba 1%-ot raktam 3as nic 100ml.Frankó dohány íz olyan mint amikor túl szívtad magad cígíből és a füleden is dohány folyik…jó erős karakteres íz…

7 kedvelés