Journey 10ml-es aroma tapasztalatok?

Akkor mindent bele… :joy:

2 kedvelés

Kíváncsiságból, ti mivel mértek ki 0.5-1-2 mililitereket a Discovery aromákhoz?
Jelenleg 3 csücsül a polcon, még nem tudom hogy kéne kimérnem őket :thinking::sweat_smile:

1 kedvelés

Én mérleggel. De fura fazon vagyok​:crazy_face:

Pontosan hogyan?:sweat_smile:

Mérlegen keverek. 0.01g pontos ékszermérleg. 1ml aroma=1g
Papíron számol, nic,aroma,pg,vg- önt.
De bármi kis fecskendő jó lehet neked(1-3ml körül)

4 kedvelés

Én 5ml-es fecskendővel.
Igazából elosztom háromfelé és felöntöm háromszorra a 120ml-es flaskát.
Nekem így finom és még egy Discovery dohány sem okozott csalódást.
Minimum 1 hónapot pihen és nem bántom. Kész.

3 kedvelés

Szia @Balazs_Samu_Nagy Hátha tudsz válaszolni. Van némi Discovery bekeverve. Meddig érdemes érlelni? Olvastam már 1 hónapot meg 3 hónapot is.

4 kedvelés

Ezeknek is célszerű az 1 hónap​:thinking:

1 kedvelés

Annyira gondoltam. Amit nem tudok eldönteni, hogy érdemes e kivárni 3 hónapot, hogy ne legyen csalódás, vagy annyival nem lesz jobb.

Nem lepődnék meg, ha ugyanaz lenne ezekben is, mint a 10 milis szuperkoncentrátumokban, kis pg-vel felütve.
Ízre 0 különbség a végeredményben, a pici sokkal gazdaságosabb.
1 hónapot adj neki, elég lesz :+1:
Szerk.:
Végül is jobban átgondolva, van különbség. És nem a longfill javára. A picik nyernek mindig :smiley:

1 kedvelés

Köszi szépen! Nézegettem a 10 millis aromákat is, de mondom először rákóstolgatok aztán ami tetszik abból mehet.
Ahogy látod az Aisun és a Blendfeelen kívül eléggé közhelyes a sor. Mondhatnám a Vaperina ajánlásával. :smiley:
Próbáltam összeszedni egy alap kezdő dohány - desszert szettet, hogy lássam milyen.

1 kedvelés

Cohiba- Mild seven :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:
(A cohiba sc-ből még első naposan is. Füstös nagyon szivardohány. Éréssel kisimul, de az még frissen is üt.)
Nálam a Don Cristo pistachio és a Cohiba a ‘mindig van itthon’

2 kedvelés

Don Cristoból volt Pistacchio. Annyira durván édes volt nekem, hogy kellett 7-8 hónap mire elfogott.
Azóta sem merek rá sem nézni.

Nem ugyan az az íze a 10ml nek…ha sokat áll az jót tesz a dohánynak…akár 6hónap is…

1 kedvelés

Nálam a journey-k egy hónap után már jók voltak, de éreztem plusz javulást ahogy telt az idő.

1 kedvelés

Ha szereted az édeset akkor a don cristo vanilla custard dohányos aroma is finom. Ennek is kell az egy hónap érés.

1 kedvelés

Szia Sándor!
Pontosan úgy, ahogy megvagyon írva a Többiek álltal. Mivel pont a “pancsolás” részét élvezem legkevésbé, ezért ha nekiveselkedem könnyen beleesem a “túlsokatkevertembedeeláll” vétségébe.

Hátrányom még nem lett belőle. Min. 1 hónap a vitrinbe és kész. Nem rázva, nem keverve.

3 kedvelés

Köszi szépen!

1 kedvelés

Amúgy sem baj, ha az elején snv flaskával kezd az ember. Legalább lesz miben keverni és hurcolni késöbb az aromákat. Egy csomót megtartottam a 120ml-esek közül. Ebben érlelem.

Nálam nincs egyszerű sorsuk, de bírják a gyűrődést, pedig egész nap zötyög az autóban vagy kabátzsebben. (un. Érés utáni autó-mata hűtés-fűtés-rázás-szellőztetés.:grin:)

2 kedvelés

2 évig porlasztóztam úgyhogy csak gyümölcs ment. 2 hónapja kezdtem tekerni szóval mostmár jöhet a desszertdohány, dohány. Nem akartam brutál cuccokkal kezdeni így lettek ezek.
Mondjuk a Blendfeel már most érzem, hogy kemény lesz. Olyan füstölt gumicsizma illata van. Latakia és valami ír sör, hát meglátjuk.

2 kedvelés