Longfill aroma

Sziasztok!

Még nagyon az elején tartok a vapelésnek, 2 Dampflion és 2 T-Juice aromával kezdtem. Finomak is, de nem annyira az én világom. Inkább a dohányos ízek irányba szeretnék most elindulni és megkóstolni néhányat. Most ezt a kettőt rendeltem. Egyenlőre még most csak Longfill-ban gondolkodom így jött a választás erre a kettőre. Esetleg aki kóstolta már ezeket, mik a tapasztalatok, mennyire jók ezek a levesek?! 50/50-es alappal és MTL-ben lesznek használva.

7 kedvelés

szerintem 70/30 vagy 80/20 jobb lenne fel önteni mert ha 50/50 öntöd fel túl híg lesz gondolom én​:wink::grinning:meg alapból pg aroma van benne amit fel öntesz majd.de biztos jo lesz az 50/50 alap is.

6 kedvelés

Ezeket pont nem, de a journey grandpas creamet igen, szóval a minőséggel nem lesz gond, a többi ízlés kérdése.

Én is 50-50-el használom, kb. 1 hetet pihent (vagy annyit se), azóta csak ezt szívom. És nem is kokszol annyira, habár ez másik cucc, szóval ezekre nem biztos, hogy igaz.

2 kedvelés

500ml ilyen alapot rendeltem először. :grinning: Ezt még el kéne nyalogatnom, de a következő mindenképpen VG többletes lesz. Eléggé tudatlan vagyok még minden tekintetbe, de az Innokin tanknak egyátalán nem okoz gondot az híg leves hál’istennek. :slight_smile:

4 kedvelés

A minőségben nem nagyon kételkedem. Inkább ami igazán fontos, hogy ízben megközlíti e azt, amit leírtak?! Illetve a 2 Dampflion gyümölcsös levesek elég sokat vesztettek az ízük erősségéből ami annyira nem jó. Meglehet, hogy a gyümis levesek ilyenek, nem tudom. Ezért is esett most a választás inkább a dohányos irányba, hosszabb távon úgy is inkább ezt szeretném használni. Nyilván sokat ki kell próbálnom, de ezek nem tűnnek rossznak elsőre.

2 kedvelés

Eddigi tapasztalataim alapján kb. mindenki mást érez :stuck_out_tongue:

Mondjuk én nem vagyok nagy dohány fan, ez most bejött, de ez nem hardcore cucc, meg a liquidhall pompei, de az inkább desszert. Sajos ez ilyen biznisz, megveszed, kipróbálod, aztán kiderül. Én már jártam úgy nem egyszer, hogy hú, meg há, ez isten cucc, aztán alig bírtam elszívni. Ha még kezdő vagy, akkor egy valamit mondhatok: akármit csinálsz, lesz ami a lefolyóban fog kikötni. Remélem segítettem. :rofl:

4 kedvelés

100ml hamar befejezte a pályafutását, gyakorlatilag kis túlzással egyből ott kezdte! :rofl: Köszönöm! :v: :wink:

2 kedvelés

Hát, akkor már nem vagy kezdő. :rofl:

3 kedvelés

Még nagyon nem mélyüldtem el az ilyen dolgokban. PG70/VG30 12mg volt, ami bekevere a kukában landolt. Így indítottam a vapelést. :slight_smile: A 2. alap amiből még jelenleg is van 500ml PG50/VG50 6mg nikotinnal aminek kb a felét kevertem be eddig. A következő alaplé amit tervezek majd venni az már inkább PG30/VG70 9mg és így talán a gyári GTX tank se eresztené el a liquidet. Bár, az Innokin tanknak nem okoz gondot a híg leves, úgy hogy ebből a szempontból talán akkor mindegy is lehetne az alaplé. Bár azt nem tudom, hogy a kokszolást befolyásolja e valamennyire az alaplé sűrűssége. Minden esetre a 2 Dampflion elég sokat vesztett az ízéből, amit nem nagyon értek, hogy miért.

4 kedvelés

Szerintem mind a kettő nagyon finom, de már biztos túl vagy rajtuk, Jouneyből szerintem a kèk villamosos cucc ès a Baklava iszonyatosan finom.

5 kedvelés

Szia!
Nálam eddig ők futottak /futnak dohányos vonalon.

A Parliment, és a Cohiba egy mogyorós dohányos vonal. Nekem nagyon bejöttek.
A Desert Ship és az Old Captain, rumos/csokis beütés, plusz a dohány és a csothélyas. Nekem a Desert Ship jobban bejön, de mindkettő teljesen fogyasztható
Az 555 egy fűszeresebb csothéjas dohány vonal, más mint az előzőek.
A TNT Orfeo egy száraz dohány (szénás jelleg), a Hidalo egy fűszeres erős dohány, a Spitfire meg Latakiás durvább füstös cucc, analógos jelleg.
A Black Note Ketucky egy füstös dohány, nagyon analógos jelleg
Az Omerta The Bossról mindenki áradozott, de nekem valahogy annyira nem jön be, túl kekszes sütisnek találtam, de lehet hogy ha még áll egy picit teljesen jó lesz.

6 kedvelés

Igen, túl vagyok rajtuk. Nekem a Journey ízek eddig csalódás. Sőt, már nem is igazán megyek rá a 120ml-s ízekre. Kisebb kiszerelésre megyek rá mostanság, Omerta 60ml ízek eddig amit kóstoltam 3/3 telitalálat.

1 kedvelés