Sokkot kapott az ízlelőbimbóm :)

Várdai IstvánIspy jóvoltából megkóstoltam a Journey / Shake / Jedanaestica 24ml aromát ( kékvillamos ) itt köszönném meg még egyszer :slight_smile:
Ez valami elképesztő , szó szerint az összest ízt érzem ( Dupla dohány, dupla karamell, dupla vanília )
Ha valaki szereti ezt az íz kombót, annak kötelező db.

12 kedvelés

Ezt örömmel olvasom, mert nálam is kukucskál egy. :slightly_smiling_face:

Még hagyok időt neki. :blush:

8 kedvelés

De jó neked :slight_smile: ahogy megkóstoltam már rendeltem is, nagyon várom !

2 kedvelés

Következő rendelés csak journey lesz​:grinning::heart:

6 kedvelés

Ajánlom a gyári oldalt én is onnan akarok ezentúl venni…az a tuti…

3 kedvelés

Gondolkoztam ezen én is, a multkor fölmentem rá! Mennyiért szállítanak?

35euro-tól ingyen de holnap rendelek tölük akkor lesz biztos…

4 kedvelés

Aha, hát azt nem lesz nehéz osszehozni :rofl: majd akkor beszamolsz! Különben vannak új ízek karácsonyi süti, puszedli stb

4 kedvelés

belinkeled az oldalt ?
köszi

4 kedvelés

ez milyen lehet ?
https://journey-liquids.com/en/e-liquids-journey-classic/692-journey-christmas-set-41.html
az utolsóra magyarul van ráírva, hogy kürtöskalács :slight_smile:

4 kedvelés

Igen, ezek az új ízek karira​:grinning: fifty-fifty sansz, hogy édes. Én is gondolkozóba estem azon a kürtöskalácson​:smiley:

Èn a 3.dik flakont pöfèkelem belőle, nagyon rámentem a Journey aromáka, az aktuális kedvenc most a Baklava, a Monkey business,
viszont csalódás a sok pozitív komment után, de azèrt el fog fogyni.

7 kedvelés

A baklava nagyon édes? Nem merem kiprobalni​:joy:

Egyáltalán nem túl gejl, jó pár lötyit öntöttem már sajnos ki, de ez valami ultra finom.
Èn is tartottam kicsit tőle, nagyon kellemes csalódás, egèsz nap ezt szívom munka közben, szóval csak bátorítani tudlak, hogy kóstold meg :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Köszi szépen, mindenképp! Csak a woods megy egész naposra, most már találnom kell egy másikat is​:grinning:

2 kedvelés

Èn kicsit besokalltam a kókusztól, abból 2 flakont gőzöltem el, ha azt szereted, akkor ez is ízleni fog szerintem :dash:

1 kedvelés

Ahogy nézem olcsóbb is onnan…

1 kedvelés

igen de nem az a lényeg Magyarországon nincs…

1 kedvelés

Már itt kapható a kürtöskalácsos! :slight_smile:
Szerk.: Mind a 4 journey karácsonyi van náluk!