Journey 10ml-es aroma tapasztalatok?

Ezt én is észrevettem, 10ml-el lett nekem így több liquidemet mintha a címkéig öntöm. :slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Nem is értem miért így írják rá.
Amikor először kevertem életemben vakartam a fejem hogy most akkor mi is van.
Ezen kívül 10 ml az azért sok. Szerintnem töményebb lesz érés után. Vannak itthon közel egy hónapos Discovery liqudek (Desert Ship, old Captain, 555.) amiket a címkéig öntöttem anno. Eléggé erős, már már túl aromás ízük van így értetten.
Szóval úgy gondoltam hogy most kipróbálom őket ilyen 65-35 VG/PG re higitva 10 ml kiszerelésben :slight_smile:

Amúgy Black Note esetében ugyan ez a helyzet csak ott 100 ml a falakon…

6 kedvelés

Esetleg vélemény. ?

3 kedvelés

En is most rendeltem discovery deva 10ml aromát.
Meg nem kostoltam.
A higitasi arány 1,5- 2,5%
Kivancsi vagyok en is rá.
3%-ra fogom bekeverni mert szeretm ha markáns ize van az bekevert aromának.

5 kedvelés

Nekem cherry jött meg étcsoki dohány ,kíváncsi leszek :slight_smile:

Szia ! Esetleg véleményt tudsz róluk mondani ?

1 kedvelés

Szia! A @Janos_Groszeibl kérdezd, meg a @Balazs_Samu_Nagy :blush:ők tudni fogják!

2 kedvelés

Az a szomorú igazság, hogy most kint ülök a reggeli kávémmal az erkélyen, beleszippantok a Mild Seven-be és rájövök, nem tudom szavakba önteni pontosan az érzést, mint egy jó sommelier egy korty bor után:
“déli lankák meszes talajának savassága…most csokoládé, csonthélyasok és némi eper utóízzel…stb”.

De: a Mild Seven, Cherry lágy-desszert-dohány kategóriában, a Cohiba sós-szivaros kategoriában mindent visz nálam, ha úgy lennne, megérkeztem, nincs szükségem további kísérletekre…

“Old Captain, RY4, French Pipe” még érnek, egy hónap minimum jár nekik, mire sorrakerülnek, kíváncsian várom. Én 2,5%ban keverem, nem rázom, nem szellőztetem és vár…
(50/50 vg/pg, nic 3mg/ml)

5 kedvelés

Nagyon szépen köszönöm a véleményt :slight_smile:
Meddig szoktad érlelni ? Illetve hány %-ba kevered?
Tudom ,hogy 1.5-2.5 % az ajánlás

1 kedvelés

Minimálisan 1hónap érlelés, megéri várni mert egyre jobb lesz közben.

Kb 2,5% (120ml flaska vállig töltve = 3ml aroma + alaplé.)

4 kedvelés

Mild seven, w-stone,dune,deva piszkálja a fantáziámat, azokról van valakinek véleménye? Cohiba mennyire tartja az ízét hosszútávon, érdemes diszperzites vödörbe keverni​:grin:?

Nem nyitok most új topic-ot.Ezeken azóta valami update?A fülemen folyik ki a sok net.Anyosék hamarosan jönnek ,hozatnék valami “hagyományos” finomságot csak nem tudom milyet.
ui. a vape42 kínálatából kellene,ami nem valami bőséges ,de van pár dolog amit ott tudok beszerezni.

Ezeket próbáltam.Jók ebben a műfajban:
https://vape42.hu/termek/halo_longhorn_snv.html
https://vape42.hu/termek/2db_halo_tribeca_10ml.html
https://vape42.hu/termek/jd_desert_ship10ml_aroma.html

3 kedvelés

ezek is finomak…

3 kedvelés

Ja köszi a sok ajánlást .Tribeca,longhorn,hawthorne és a jericho az állandó itthon​:slightly_smiling_face:A journey 10 milisei érdekelnének a 42-esektől.

Journey mind jó az összes 10ml-es meg volt azóta is használom őket…

2 kedvelés

Én vagyok az ellenpont​:roll_eyes:alig pár hónaposan kukoricás alapízt éreztem mindegyik Journey levesen… Ok, a Cohiba-n meg az Old Captain-en kevésbé.

2 kedvelés

Végül is Horváthország nagy kukorica termelő…

Na akkor majd ötletszerűen bedobok 5-6-ot a kosárba,nem mérik őket aranyáron…főleg ha anyós fizeti a futárnak​:rofl::rofl:

Nem nagy gond,altalaban 8-10 hónap mire eszembe jut ,hogy van.Addigra majd letisztul​:rofl:

1 kedvelés