Joes Juice Creme Kong Blueberry, A&L - Panda Wan

Erről a két aromáról lenne szó…

Elöljáróban annyit, hogy nekem egyik sem jön be nagyon… A JJ egy édes, már-már geil sütemény némi vanília - és gyümölcsízzel a háttérben. 12 egy tucat, láttunk már ilyet kérem, haladjunk tovább, nincs itt semmi látnivaló.
Az A&L - Panda Wan… az kávé. Elméletileg vaníliával és karamellel. De nem. Ez egy eszpresszó, tej es cukor nélkül. Az erősebb fajtából. Nem pörkölt kávé ez kérem szépen, hanem rommá égetett, hétfő éjszakai műszak terméke. Amikor bealszik a pörkölömester… A vaníliát es a karamellt még csak hozzáképzelni sem bírtam.
Hát gondoltam egy merészet, es összeöntöttem a kettőt fele-fele arányban (nem milliméterre pontosan, csak úgy saccra).
Mivel a matekban a mínusz szor mínusz az plusz, ebből kiindulva úgy számoltam, a két mosogatólé keveréke meglepetést is okozhat.
Es nyertem.
Első kóstolásra olyan, mint amikor bekapsz egy falat vaníliás kekszet a szádba es ráiszol egy korty kávét. Eszpresszót. Tej és cukor nélkül. De az égett, pörkölt iz eltűnt. Igaz, az áfonya is.
Összességében nekem bejött. Nem azt mondom, hogy állandó lesz a repertoárban, de megmenekültek a Nagy Fehér Kagylótól.
Köszönöm, ha vegigolvastad. Szép estét kivanok mindenkinek!

12 kedvelés

Nekem egyik panda se volt bejövös, de egyre jobban azt érzem újra rájuk kéne próbálnom. Az összesnèl volt egy nagyon nagyon erős, marós szárazság amit én nem bírok úgy látszik… Ebben pl én éreztem a mogyorót viszont. Maga az ize ennek is, meg a dark pandának is finom volt, csak száraz…
Akkor még csak dl volt a háznál, lehet rájuk próbálok mtl-ben is.

De a pandákon kívül a többi a&l nagyon bejövös. Már 3 napja kb csak a freezy colat szívom :sweat_smile:

Nekem a Panda semmi más, csak keserű kávé. Nemigen fogok venni többet belőle…