Freezy cola A&L

sziasztok!
szemezgetek az A&L Freezy Cola aromájával és ebben kérném véleményetek. Bárki kóstolta esetleg? Mik a tapasztalatok?

köszönöm!

3 kedvelés

Tömören jó . Hosszú távon unalmas és egyhangú lesz .

8 kedvelés

Az A&L-t nem ismerem de ez brutál jó kólás:

Kumulus-ról rendelhető. Az íze telibe mint a Haribo kólás gumicukor. :slight_smile:

7 kedvelés

Az Inawera/Imperium Cola is jó.:+1: Olyan gumicukrosan.
A Baker Flavor viszont vallatós, az inkább zeller, torma és csipetnyi lejárt Queen Cola ízvilág.

4 kedvelés

koszonom szepen!
egy probat adok neki, nem allando iznek vennem de heti 1-2 nap mondjuk :slight_smile:

3 kedvelés

Nálam is alkalmi desszert. Érdemes először alacsonyabb százalékon próbát bekeverni, bármelyik gyártónál.

2 kedvelés

a&l bol hasznalok parat (alucard, nagato, fury, explosiv melon) es ezeket en gyari fole keverem bar en nagyon izesen szeretem ;]

3 kedvelés

Egy ideje én is szipákolom. Sok mindent nem tudok elmondani róla. Kóla íze van :sweat_smile: a szokásos masszív a&l hüsítéssel.
Nekem bejön amúgy, csak télvíz idején sok a hüsi.

5 kedvelés

Nem szeretem a hűsítést, de gondoltam kólához még kellhet is talán. Számomra sok volt a hüsi a kóla rovására, de talán csak túl érzékeny vagyok erre a fajta tuning-ra. Ráadásul télen szívtam, most télen fogyott el a keverés, de maradt még tavaszra…elfog fogyni.

6 kedvelés

Egy kis citromot szoktam beletenni inkább, mint hűsítést :slightly_smiling_face:

4 kedvelés