A&L aroma velemenyek keveresi javaslatok

Sziasztok! A kezdo vagyok meg a keveresben viszont lenne par kerdesem ha tudnatok segiteni , beszereztem egy A&L oni sweet aromat 60ml
flakba 3 ml aromat tettem egy 50/50 3as nikos lotyivel ami 5napja mar allt egesz jol hozza az izeket viszont nem vagyok meg biztos magamba es nincs nagyon szine ez mitol lehet? Esetleg van meg olyan iz az A&L-en belul amit erdemes lenne beszerezni? Es mi a velemenyetek errol az aromarol lehet hinni a gyarto keveresi aranyainak?

2 kedvelés

Szia. ez 5%os arany, ha jol ertem.
Mi a 8%ot celoztuk meg (10ml/120ml) nagyon jo ize van a Ragnarok Primalnak es a Kaminak is :slight_smile:

3 kedvelés

Én is 7-8%-ban keverem​:slightly_smiling_face:

4 kedvelés

Lehet mazsolázni javasolt keverési arányokat :grin:

Jól bevált gyártó, javasolt! Részemről…

3 kedvelés

Koszonom gondoltam hogy feljebb kellene vinnem %os keverest

Ahhoz hogy szine legyen a keveresemnek koze van az 50/50aranyhoz?

2 kedvelés

Nem az attól függ milyen szinezésű az aroma + nikotin sötéti. Az a fránya nap képes kiszívni a szinét :rofl: mindegyiknek ami színes

3 kedvelés

szia,

nálam Alucard, Nagato, Shinigami, Oni, Shinobi, Fury Sweet, Explosive Melon, Ryan USA, Cinematik és Panda Wan tesztelve. Én gyári ajánlásnál töményebbre keverem de én kimondottan szeretem ha brutál íze van a liquideknek :wink: Nagyon jó gyártó, maximálisan ajánlom és még gazdaságos is.

3 kedvelés

Akkor te vagy az én emberem! :smiley:
KV-s vonalon Panda Wan vagy Alucard​:question:
Esetleg Ryan Coffee?

2 kedvelés

Az oni nem erős zöld. Inkább víz szerű a színe pici zöld beütéssel. Ne várj tőle túl intenzív színt mert nem lesz.

4 kedvelés

Tegnap kevertem be az Alucardot és a Wan-t is. Az Alucard nekem egy az egyben olyan mint a Pocket Coffee


A Wan pedig inkább karamell meg mogyoró ízvilág…pekándiót meg kávét egyenlőre nem érzek…
Persze ez még hetek elteltével változhat.
Az Alucard 8%-ban a Wan 7%-ban lett keverve.

2 kedvelés

Köszi. Alucard nyert :smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts::smiling_face_with_three_hearts:

1 kedvelés

Szerintem Alucard! határozottan kávésabb bár benne van a milkshake is szépen. Nekem Alucard abszolút top 3 :wink:

1 kedvelés

ezzel egyet tudok erteni tapasztaltam en is