Journey Classic Panda Tears


Journey Classic Panda Tears

Hyártó: Horvát

Kiszerelés: 12ml aroma - 120ml Chubby Goriilla Üvegben

A gyártó Classic sorozatából volt már szerencsém próbálgatni egy-két ízt, amik szerintem nagyon jól sikerültek. A mostani választásom egy málnás milkshake ízre esett, ami a Panda Tears nevet kapta. Remélem sírni nem fogunk, ha a panda könnyét pöfékeljük :grin:, de nyilván ez csak egy fantázia név, aminek sok köze nem lesz a termékhez. Az illata egy az egyben ugyan az, mint a leírása. Érezni rajta a málnát és a habos tejturmixot. Elég megszagolni és máris beleszeret az ember. Az íze is nagyon hasonlít az illatához, ezt csak azért írom, mivel sok olyan aroma van ahol az illathoz képest teljesen más ízt kapunk. Itt egy könnyed, krémesen lágy tejes turmix ízt érzünk, amiben található egy kevés málna is. A hangsúly a tejes részén van, ami szinte már habosan krémes, viszont egyáltalán nem édes. A málna halványan ízesíti, mintha csak pár darabkát dobáltak volna bele. Olvastam pár hozzászólást ahol kevesellték a málnát, ezért sok helyen alul csillagozták a terméket. A magam részéről ez egy tökéletes milkshake - igaz nincs benne sok málna, de ettől nem lesz édes se, és savanyú se. Körülbelül annyira málnás, mint a képen látható pohárban lévő halvány rózsaszínű tejturmix, éppen csak. Egész napos gőzölésre hivatott, mivel az ízek lágyak, krémesek és nem túl erősek. Ha a kicsit melegebb gőzöket kedveled, akkor még a forralt tej ízét is fel lehet benne lelni, ahol még a málna is jobban előbújik :grin:. A terméket a liqudhall csapatától kaptam tesztelésre, ami egy longfill teszt sorozat kezdetét jelenti, olyan termékekről, amiket a webshopjukban forgalmaznak. Hamarosan egy újabb horvát termékkel jelentkezem, mégpedig a KTS konyhályából.

7 kedvelés