A&L aromák ár-érték aránya

Sziasztok!

Valaki használ A&L aromakat? Gondoltam elkezdem szép lassan feltölteni a keszletemet, ha netan beutne ez a tpd3. Ezeken megakadt a szemem, mert 4000-ert 30mlt kapok es ha lehet hinni a leirasnak, akkor a bekeveresi arányok 5-15% között vannak. Valosak ezek? Mert ha igen es még ízre is jók akkor ár-ertek aranyban egesz jok.

Előre is köszi ha megosztjatok a tapasztalatokat.

1 kedvelés

Szia!
Ismerősöm ajánlotta ezt a márkát, neki bevált a mangós finomság 5%-ban keverve. Én is rendeltem három félét, ebből a Cinematik ( karamellás popcorn ) lett bekeverve 10%-ban full VG-vel, az illata fenomenális, az ízével kapcsolatban jelenleg nincs információm, de vágom a centit a kóstolás napjáig! :grin:

2 kedvelés

Ezt a hármat vásároltam, és mint írtam, a karamellás popcorn már bekevert állapotban várja az elkerülhetetlen sorsát ( 10%, full VG, 100 ml ). :slight_smile:

concentre-ultimate-leviathan-v2-par-al-10-ou-30ml (1)
50165-1710-a-amp-l-ultimate-aroma-valkyrie-green-edition-30ml

3 kedvelés

Szia, nekem nagy kedvencem az Oni 6% -ban keverve tökéletes számomra. A többit nem kóstoltam, de biztos finomak :slightly_smiling_face:

https://liquidhall.com/aroma-koncentratumok/francia-koncentratumok/a-n-l-3/a-n-l-oni-green-edition-concentrate-30ml

6 kedvelés

Egyszerűen jók. Mellé beszélés nélkül. Fury és Oni használtam. Mindkettő jó volt. Enyhe ice effect utó ízzel… Fury, az mangós. Oni pedig citrus, lime,.
Nagyon hosszú ideig elég volt…

8 kedvelés

Koszi mindenkinek, akkor merek rendelni :slight_smile: olyan 15-20 felet akarok betarazni belolle, vegszukseg esetere :slight_smile:

3 kedvelés

Mármint db? :thinking:
A má döfi! :smile:

3 kedvelés

Igen, azzal el leszek egy darabig :slight_smile: meg chil pill bol is akarok vagy 40-50 darabot :slight_smile: csak hogy ne legyen hianyerzetem :slight_smile:

5 kedvelés

Nah, ezt nevezem én rendelésnek… :dash::dash::dash::+1::+1::+1:

2 kedvelés

Készülök a tpd3-ra :slight_smile: mig kialakulnak a kiskapuk és a feketepiacok, addig se maradjak gőz nélkül :slight_smile:

2 kedvelés

Ekkora mennyiséggel már boltot is nyithatnál! :grin:

1 kedvelés

Lehet hogy hülyeség de én is betáraztam egy szekrény bekevert aromával és egy jó pár üveg bekeverèsre váró aromával a TPD-3 miatt.
Ma peldául 10 guriga NI80 28GA +10 doboz 3mm-es bp mods vattát vettem àt. Es még van egy halom más vatta és NI80 28GA huzal legalább 15 guriga. :grin:

3 kedvelés

Az a baj baratnommel ketten havi 4dl-t elpofekelunk :slight_smile: szoval ez meg keves :wink:

1 kedvelés

Azt is kell meg nekem is szereznem, meg mesh tekercset :slight_smile: amugy mikor lesz a tpd3-rol a dontes vagy szavazas vagy mi?

1 kedvelés

Úgy tudom hogy a következő év. 2023.

1 kedvelés

Azt vagom, de mikor lesz errol a dontes, hogy igen 2023-tol szivas, vagy az hogy megsem :slight_smile: nyar vegen, év végén…

Hát pontosan hogy melyik hónaptól azt nem tudom.

1 kedvelés

Az mondjuk szép mennyiség, én akkor abszolút “szerencsés” vagyok, még DL felhasználóként is, a csepegtetés és a squonk igen kellemesen duruzsol a kezeim között, ráadásul a fogyasztásomra is pozitív hatással vannak. :slight_smile:

A szabályozással kapcsolatban annyira pontos információim nincsenek, szerencsére nálamnál jóval naprakészebb emberek is megfordulnak errefelé.

2 kedvelés

En is squonkolok, egy taurus max eda-val es egy wotofo ps dual meshel :slight_smile: ami a vicces, hogy a dual mesh kevesebbet eszik mint a taurus max rda single be tekerve. Mondjuk 4-es magra van tekerve a single coil, de akkor is fura, hogy tobbet fogyaszt.

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.