Íztelen a liquid

Igen ez lenne az. Bár @Zoli76 - nak totálisan igaza van! :joy::joy::joy::joy:

Én még a xanaxot nem próbáltam, de sokan dícsérik. :grin:

Komolyan, most már tényleg nem tudom, nekem ez miért nem jött be, leszarom, veszek egyet, és addig szívom, amíg ez lesz a kedvencem. Nem akarok a klubból kimaradni. :sweat_smile:

1 kedvelés

Ugyan @Ispy te eredeti vagy, nem kell menned senki után. Azt szívd ami ízlik :blush:

Cuki vagy, de ekkorát már rég tévedtél. :joy:

Mondjuk az igaz, hogy elszívom, amit más nem, szóval ez is egy erény. :grin:

De ha nem ízlik :interrobang:🫨

Most az AZHAD-dal próbálkozom. Amúgy ízlik, csak 10 percenként van olyan érzésem hogy ideje vattát cserélni :rofl: Még nem tudom szeretni fogjuk e egymást.

1 kedvelés

Ez igaz, ő az egyetlen, aki nem sértődött meg azon, amin mindenki megsértődött. Csak azt nem értem még mindig, miért és kitől kellene kérnem bocsánatot? @sv650tk küldött nekem nagyon jó akkumulátorokat. A világon a legjobbak. vagy hazudjak, hogy csak az első csomagban voltak jók? Hogy ne csak Off legyen: Nálam is sokszor kezd unalmassá válni valami. Segít rajta az alvás, vagy a liquid csere. Másnapra már sokszor jobb az, amin előtte nap még émelyegtem.

Senki nem sértődött meg, és senkitől sem kell bocsánatot kérned.

Nem is értem. Azt, hogy eltörött, lenyelted zokszó nélkül. De arra a képre, hogy így ragasztottam meg, már megsértődsz. Való igaz, nem vagyunk egyformák. Pedig arról volt csak szó, hogy újra csatasorba állítottam azt a palástot is. Mert amíg ilyen ügyetlen vagyok, jobb,ha nem tépem szét a többit is. Ez meg lett erősítve. +Könnyebben forog azóta valamiért.

Nem sértődtem meg rád azt csinálsz az ajándékaiddal amit akarsz. Lépjünk tovább…

5 kedvelés

Most jobban sikerült bevattáznom a v7-et, és jó íze lett. Pedig a Cotton Clouds volt benne, amikor megégett. Van még mit gyakorolnom. Amelyik jól csúszik avval hajlamos vagyok még mindig túltömni. Amúgy a vattáknak szerintem nincs íze. De van amelyik szálkásabb, a másik bolyhosabb, más bánásmódot igényelnek.

Mivel lé kontrolos nagyon kevés vattát használok minden ilyen tankban úgy sokkal jobb az ízük ha nincs halálra tömve

2 kedvelés

De ezek a vapeshoposak mindig olyan vastag csíkokban vannak. Régebben azt gondoltam, talán dl-be mennek az egy centi vastag vatták. Azért szerettem eddig jobban, amelyik nem csíkokban van, mert még felezve is sok. Az általam leírt varrótűs megoldás meg azért is jó, mert ami a tűbe belefér, (Nem úgy csináltam, eddig csak a lelógatósokhoz vettem elő a tű készletet) már nem olyan vastag. Kénytelen vagy olyan vékonyat tépni. Egyébként a vatta az egyetlen, aminek a vastgságához nincsen se műszer, se mérce, egyedül csak a gyakorlás, nehézségi foka, mint a hangszeres zenélés. A drót megtekerése ehhez képest nekem mindig semmi volt.

Egyenlőre nekem sem írták fel, de aszonták jó úton haladok. :joy:

2.5 vagy 3mm-es magméretbe valóak, már nem emlékszem pontosan, de mintha rá lett volna írva a zacskóra, dobozra. A 2es maghoz felezem, a 2.5öshöz meg kb a negyedét szedem le belőle, így jött be nekem. Nem lesz tömör és jó a lészállítás is.

4 kedvelés

Ez a téma automatikusan lezárult (az utolsó választól számított) 30 nap után. Nincs lehetőség új hozzászólás küldésére.