Ízetlen lötty

Sziasztok. Egy kis tanácsot szeretnék kérni.
Valamiért iztelen a bekevert lötty. Megvan a szellőztetés az érési folyamatnál,mindent ugy csinálok ahogy a kell.
Alapnak a Floravital termékét használom mint PG mint VG-ből. A nikotint a liquidhall-es booster használom az aroma Chillpill-t. A kazánom egy ares 2-es a huzal az ss316L és a vatta az a cotton bacon sima és prémium és a vapefly vatta. Próbáltam mint a 3vattával mindenhogy tekertem de izetlen nagyon. Eddig ilyen problémám nem volt. Még az izeket is váltogatom nem szívom huzamosig egy fajta ízt. 50/50be kevertem most kiborbáltam 80pg/20vg és ugy is ez a jelenség. De a páromnál is ez áll fent és neki egy Lost Vape Ursa Mini Pod Kit-je van.Nagyon szépen köszönöm előre is a válaszotokat.

1 kedvelés

Szia,florával nincs baj sokan használjuk.
Viszont a chill……már nem a régi.
Van amit szeretek belőle de már nem olyan az íze annak sem mint amilyen régebben volt. 10%-ban keverve már gyenge.
Keress inkább másik gyártót.

3 kedvelés

Fontos info lehet, hogy melyik aroma és mennyi %-ban, hátha használja itt valaki.

Nem tudom mennyit kevertél be, ha van még aromád, szedj ki egy kisebb mennyiséget a bekevertből, mitudomén, 10ml-t és adj hozzá még kevés aromát.

Aztán megnézed változott-e bármi.

2 kedvelés

3 kedvelés

Az, hogy az Ursa mini is íztelen, egyértelműen jelzi, hogy valami gond van az aromával, vagy a keveréssel, ugyanis abból valamenyi íz intenzíven jön.

2 kedvelés

Szia. 10%-ban van keverve a Pure Adrenaline Watermelonade. Egyik nagy kedvencem. De eddig nem volt vele baj.